Felietony i Porady

Catherine Deneuve w kampanii Louis Vuitton

Dodano 6 lipca 2017 04:07, przez Katarzyna Frąckowiak
Catherine Deneuve w kampanii Louis Vuitton

Kolekcja Louis Vuitton na sezon jesień-zima 2016/2017 jest wyjątkowa. Ubrania są jak dzieła sztuki. Projektując je Nicolas Ghesquiere inspirował się multikulturowością współczesnego świata. Kampania promująca tę kolekcję jest równie niezwykła.

Kampania “Series 7” Louis Vuitton na sezon jesień-zima 2016/2017 składa się z ośmiu zdjęć i krótkiego filmiku promującego. Zdjęcia zostały wykonane na Florydzie, a za obiektywem stanął oczywiście Bruce Weber, fotograf uwielbiany przez projektantów. Ghesquiere do współpracy nad kampanią zaprosił między innymi Sophie Turner, Jaden Smith, Jady Pinkett oraz Riley Keough (wnuczkę Elvisa Presleya). Jednak największą gwiazdą “Series 7” jest legenda kina oraz muza projektantów mody, Catherine Deneuve. Na zdjęciach możemy zobaczyć także modeli i modelki: Theresa Hayes, Hoyeon Jung, Natalie Westling, Masha Skokova, Alexandra Micu, Sora Choi, Sarah Dahl, Atty Mitchell, Janaye Furman, Mariam de Vinzelle i Santiago Robledo. 

Praca na planie z Bruce’m Weber to był magiczny moment w moim życiu. Możliwość pozowania przed jego obiektywem była zarówno lekcją, jak i doświadczeniem dla tak młodego artysty, jak ja. Fakt, że mam wpływ na sztukę, modę i młodzież jest dla mnie spełnieniem najskrytszych marzeń”, opowiada 18-letni Jaden Smith.

Za wszystkie casualowe stylizacje odpowiedzialna jest Marie-Amelie Souve. To jednak torebki, a nie stroje grają w kampanii pierwsze skrzypce. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !