Felietony i Porady

Cara Delevingne i Lily-Rose Depp w nowej kampanii Chanel

Dodano 3 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Cara Delevingne i Lily-Rose Depp w nowej kampanii Chanel

Co łączy Carę Delevingne z Lily-Rose Depp? Bardzo dużo, a przede wszystkim moda. Obydwie są top-modelkami i ikonami stylu. Kochają także kino. Zarówno Cara, jak i Lily-Rose mają na swoim koncie występy w różnych filmach. Obie dziewczyny przede wszystkim są muzami Karla Lagerfelda, dyrektora kreatywnego francuskiego domu mody Chanel. Teraz po raz pierwszy mamy okazję podziwiać obydwie modelki w najnowszej kampanii Chanel na sezon jesień/zima 2017/18. 

Cara Delevingne i Lily-Rose Depp stanęły przed obiektywem samego mistrza, Karla Lagerfelda. Takiego trio nie było jeszcze w całej historii Chanel. Na zdjęciach blond piękności ubrane są w stroje z kolekcji na sezon jesień/zima 2017/18, w której głównym motywem jest kosmos. Bluzy i t-shirty z kosmonautami, metaliczne plecaki i torby oraz kultowe żakiety Chanel to tylko kilka przykładów. 

Zdjęcia są bardzo minimalistyczne. Cara i Lily-Rose pozują w białym studiu. Przytulone, z hipnotyzującym spojrzeniem nadają zdjęciom świeżości i energii. Za stylizacje odpowiedzialna jest Carine Roitfeld, za fryzury Sam McKnight, natomiast make-upy zostały wykonane przez Toma Pecheux.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !