Felietony i Porady

“Calvin Klein Or Nothing At All” - żadnych granic wiekowych w nowej kampanii marki

Dodano 20 kwietnia 2017 02:04, przez Katarzyna Frąckowiak
“Calvin Klein Or Nothing At All” - żadnych granic wiekowych w nowej kampanii marki

Ostatnie kampanie Calvin Klein były dość kontrowersyjne. Marka wzięła pod uwagę wszystkie komentarze i w nowym sezonie powróciła w zupełnie nowej odsłonie.

Celem najnowszej kampanii Calvin Klein jest walka z dyskryminacją wieku w modelingu. Jej hasło brzmi Calvin Klein Or Nothing At All. Na zdjęciach pojawiły się modelki w różnym wieku (od 18 do 73 lat) i w różnych rozmiarach. Mimo to wszystkie prezentują się świetnie. Na czarno białych kadrach możemy zobaczyć Kirsten Dunst, Rashida Jones, Nathalie Love, Laura Harrier, Maya Hawke oraz Chase Sui Wonders. Największe jednak wrażenie zrobiła 73-letnia ikona modelingu lat 70-tych Lauren Hutton. Kobieta wygląda zjawiskowo. 

Wszystkie modelki ubrane są w kuszącą bieliznę Calvin Klein. Pokazują swoje krągłości i to, że dobrze się z nimi czują. Za sesję odpowiedzialna jest Sofia Coppola. Świetna fotografka i reżyser w jednej osobie jest także wieloletnią przyjaciółką niektórych modelek biorących udział w kampanii. Przesłanie stawiania granic wiekowych pojawiło się nie tylko na zdjęciach, ale także w czarno białych filmikach.

Resztę filmików znajdziemy na kanale Calvin Klein na Youtube.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !