Felietony i Porady

Buty Vans’ Versatile UltraRange 3D zapewnią najwyższy komfort w podróży

Dodano 18 października 2018 03:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Buty Vans’ Versatile UltraRange 3D zapewnią najwyższy komfort w podróży

Debiutujący latem zeszego roku Vans UltraRange 3D jest najnowszym rewolucyjnym modelem butów z innowacyjnej serii lifestyle'owej Vans. Utrzymany w odważnej stylistyce surfingowej, mający misję podniesienia standardów komfortu i przyczepności, UltraRange 3D kontynuuje dziedzictwo Vans, zapewniając funkcjonalność, która pozwala na dalsze odkrywanie i twórcze poszukiwania.

Przedstawiony w październiku w nowej kolorystyce (Check) Black / Blue model UltraRange 3D charakteryzuje się podeszwą o trzech gęstościach, która łączy piankę Vans UltraCush Lite z oryginalnąpodeszwą z motywem wafla, aby wzmocnić miękki, amortyzowany krój, który zapewnia lepszą trwałość podczas twoich aktywności. UltraRange 3D wyposażony został w oddychającą górną cholewkę, połączoną z nową wytrzymałą podeszwą i unikalnie zaprojektowanym zapiętkiem, aby zwiększyć stabilność i zapewnićlepszy komfort chodzenia. Konstrukcja buta Vans LuxLiner TM idealnie dopasowuje się do stopy, co jeszcze bardziej podkreśla wszechstronność tego modelu od Vansa.

Seria Vans UltraRange jest uważana za jedną z najbardziej innowacyjnych w ofercie Vansa. Dostępna od 18 października najnowsza odsłona modelu UltraRange zapewnia podwyższony komfort noszenia wszystkim, którzy potrzebują go w pogoni za przygodą.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !