Felietony i Porady

ARKET - nowa marka H&M

Dodano 5 czerwca 2017 02:06, przez Katarzyna Frąckowiak
ARKET - nowa marka H&M

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale H&M to nie tylko sieciówka. Szwedzki brand ma także swoje odnogi, tak zwane “siostrzane marki”. Są nimi COS, Monki, & Other Stories, Weekday i Cheap Monday. W tym roku do tego grona dołączy kolejna marka, jaką będzie ARKET (co po szwedzkiego znaczy kartka papieru).

ARKET głównie opiera się na szwedzkim minimaliźmie. To właśnie ten styl będzie przeważał zarówno w damskich, męskich i dziecięcych ubraniach, jak i produktach domowych nowej marki. Charakterystycznymi cechami są przede wszystkim trwałość, zrównoważony rozwój oraz dobra jakość. Misją ARKET jest zaprojektowanie produktu funkcjonalnego, ponadczasowego, wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Ceny będą nieco droższe niż te, które możemy znaleźć w H&M. 

W sklepach ARKET oprócz produktów markowych, znajdziemy także starannie wyselekcjonowane produkty marek, nienależących do szwedzkiego brandu. Znajdziemy między innymi propozycje od Adidas, Converse, Nike, Reebok, Brio, Duralex, Klippan, Nature Zoo, czy Peugeot.

Pierwszy butik ARKET pojawi się w Londynie, przy kultowej już Regent Street na początku jesieni. Oczywiście powstanie także sklep online, który produkty będzie wysyłał aż do 18 europejskich krajów.

Zainteresowani mogą już teraz zapisać się do newslettera, powstałego na stronie www.arket.com, oraz dodać profil marki na Instagramie pod nazwą @arketofficial. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !