Felietony i Porady

Anja Rubik w obronie Oceanów w najnowszym PORTER Magazine

Dodano 3 czerwca 2018 03:06, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Anja Rubik w obronie Oceanów w najnowszym PORTER Magazine

Anja Rubik to nie tylko światowa topmodleka, ale także aktywistka, która walczy o porządek na świecie. Ostatnio Polska żyła akcją #sexedpl , która miała na celu edukację młodych o seksie. Teraz Rubik walczy o Oceany.

Jakiś czas temu modelka razem z organizacją non-profit Parley for the Oceans oraz magazynem modowym “PORTER” udali się na Malediwy, żeby potwierdzić ogromny wpływ zanieczyszczeń wód na środowisko. To jeden z wielu sposobów, w jaki Anja stara się edukować nie tylko marki modowe, ale także ludzi. Pokazuje, w jaki sposób mogą wykorzystywać ekoinnowacje i co mogą robić, żeby uratować morza i oceany. Może być za późno.

Próbujemy podkreślić piękno naszych oceanów oraz zaprosić do współpracy branżę mody, w szczególności marki luksusowe. Minęliśmy już punkt zwiększania świadomości. Teraz nadszedł czas na rozwiązania, które można skalować w szybki sposób”, powiedziała Anja Rubik.

Piękne zdjęcia Anji Rubik do magazynu PORTER zrobił genialny fotograf Mario Sorrenti. 

Parley for the Oceans to organizacja non profit, która opiera się na strategii: avoid, intercept, redesign. Oznacza to, że Parley pracuje nad przechwytywaniem plastikowych odpadów z plaż, wysp oraz otwartych oceanów, żeby potem przy pomocy projektantów, artystów, inwestorów oraz naukowców przekształcić je w innowacyjne produkty. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !