Felietony i Porady

Alexa Chung prezentuje swoją nową markę

Dodano 15 maja 2017 02:05, przez Katarzyna Frąckowiak
Alexa Chung prezentuje swoją nową markę

Alexa Chung to osoba, która chyba w ogóle nie śpi. Ona robi wszystko. Jest modelką, DJką, autorką książki, prezenterką telewizyjną, po prostu brytyjską “it girl”. Współpracowała z różnymi markami zajmującymi się zarówno kosmetykami jak i ubraniami. Nadszedł czas na kolejny krok - własną markę.


Jakiś czas temu na naszym portalu pisaliśmy o pierwszych planach Alexy Chung odnośnie jej marki. Współpracujący z nią zespół liczy sześć osób. Alexachung, bo taką nazwę nosi brand brytyjskiej “it girl”, rusza już za kilka dni. W skład pierwszej kapsułowej kolekcji wchodzą casualowe ubrania, w których nie zabraknie uwielbianego przez modelkę denimu, stylizacje wieczorowe, buty, bielizna i różnego rodzaju dodatki. 

Nareszcie znamy więcej szczegółów. W sieci pojawiła się oficjalna strona sklepu, gdzie odliczany jest czas do otwarcia. Musimy być cierpliwi i poczekać jeszcze chwilę. Alexa Chung osładza nam jednak ten czas, prezentując krótki teaser zapowiadający kolekcję. W filmie modelka wraca do swojej przeszłości i jedzie na pięknym białym koniu. Prawdopodobnie ma to symbolizować dokładność, skrupulatność i przywiązanie. Poznajemy także logo marki, kiedy biała klacz je wydeptuje. Za przepiękne video odpowiedzialna jest Lorin Askills.

Oficjalna strona marki Alexa Chung ruszy 30 maja. To właśnie tam fanki modelki będą mogły kupić pierwsze egzemplarze ubrań zaprojektowane przez nią samą. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !