Felietony i Porady

Alexa Chung otwiera własną markę modową.

Dodano 14 lipca 2016 02:07, przez Katarzyna Frąckowiak
Alexa Chung otwiera własną markę modową.

Brytyjska ,,it girl" Alexa Chung wielokrotnie współpracowała z markami, tworząc dla nich sygnowane jej nazwiskiem kolekcje. Na swoim koncie ma kolaboracje między innymi z Tommy Hilfiger, AG Jeans czy Marks & Spencer. Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany czas, modelka postanowiła bowiem otworzyć własną markę.
Alexachung, bo taką nazwę będzie nosić marka Brytyjki, ma ruszyć w maju 2017 roku. Kolekcja ready-to-wear zostanie dopasowana do każdego portfela. Znajdą się w niej między innymi ubrania na co dzień, wieczorowe, bielizna, buty i dodatki. Nie zabraknie oczywiście uwielbianego przez projektantkę denimu. Wszystko będzie dostępne między innymi w galerii Lafayette czy domu handlowym Slefridges. Oczywiście zakupu również będzie można dokonać online poprzez np. MyTheresa.com.
Alexa Chung to perfekcjonistka. Współpracujący z nią zespół będzie składał się z sześciu osób. Dyrektorem zarządzającym został sam Edwin Boston, który pracuje także dla domu mody Haider Ackerman. Pełni tam funkcję zarządzającego biznesem e-commerce więc wnioskujemy, że Chung stawia przede wszystkim na sprzedaż internetową.
,,Wiem jak szybko zmienia się branża fashion. Chcę się upewnić, że zaoferujemy klientom coś ekscytującego, niepowtarzalnego i nowego", mówi o swojej marce Alexa Chung.
To zapewne wielkie wyzwanie, ale wierzymy, że Alexa poradzi sobie z nim śpiewająco. W końcu na koncie ma niezliczone projekty modowe i kosmetyczne, które zakończyły się powedzeniem.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !