Felietony i Porady

Aktorzy z filmu ,,Moonlight" w kampanii Calvin Klein.

Dodano 2 marca 2017 02:03, przez Katarzyna Frąckowiak
Aktorzy z filmu ,,Moonlight" w kampanii Calvin Klein.


Marka Calvin Klein przechodzi ,,drugą młodość". Od momentu, kiedy Raf Simons przejął stery, nieustannie coś zmienia, coś ulepsza. Jego pierwszym krokiem była zmiana loga. Dyrektor kreatywny postanowił wrócić do korzeni i minimalizmu. Następnie wypuścił dwie kampanie reklamowe, które pojawiły się jeszcze przed pierwszym pokazem Simonsa dla Calvin Klein podczas nowojorskiego tygodnia mody. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć przedsmak, tego, co zaprojektował. W jednej z nich składa hołd kultowej bieliźnie z logo marki, w drugiej natomiast kultowym jeansom i topom, porównując je tym samym do dzieł sztuki.


Tegoroczne rozdanie Oscarów było spektakularne i pełne zaskoczeń. Statuetkę za najlepszy film zdobył ,,Moonlight" w reżyserii Barry'ego Jenkinsa. Mahershala Ali, biorący udział w tej produkcji został nagrodzony Oskarem za najlepszą drugoplanową rolę męską.

Do internetu trafiła kolejna kampania reklamowa Calvin Klein Rafa Simonsa. Dyrektor kreatywny marki zatrudnił aktorów grających w filmie nagrodzonym przez amerykańską akademię. Na czarno-białych zdjęciach widzimy Mahershala Ali, Ashtona Sandersa, Trevante Rhodesa oraz Alexa Hibbera. Mężczyźni promują najnowszą kolekcję bielizny Calvin Klein Underwear. Minimalistyczne zdjęcia wykonał ulubiony fotograf Rafa Simonsa, Willy Vanderperre. Fotografie przyciągają uwagę, ponieważ są bardzo naturalne.
Dlaczego Raf Simons wybrał właśnie tych artystów? Jak powiedział, uważa, że są bardzo utalentowani. Ponadto w filmie pokazali, że są jednocześnie silni, wrażliwi i opanowani, a na tym w dzisiejszych czasach polega męskość.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !