Felietony i Porady

Moda strona 7/37

Moda

Modowa współpraca Kanyego Westa z Pornhub

16 września 2018, 02:09

Nie ważne, co Kanye West powie, czy zrobi, zawsze szokuje. Mimo że współpracował z wieloma markami, to chyba nikt nie spodziewał się takiej kolaboracji. Artysta stworzył kolekcję bluz we współpracy z pornograficznym serwisem internetowym PornHub.   więcej »

HOJNATZKA - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Ręcznie plisowana wełna, biżuteria ze szkła akrylowego, awangardowe nakrycia głowy oraz dekonstrukcja to cechy charakterystyczne inspirowanej żeglarstwem i wertykalną formą latarni morskiej kolekcji "You talk too much".  więcej »

PRZEMYSŁAW GIBASZEWSKI - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Najnowszy, zupełnie odmieniony Nissan Micra zainspirował projektanta Przemysława Gibaszewskiego do stworzenia kolekcji. Co łączy modę i motoryzację? Wyraziste linie, ponadczasowa forma, intensywna kolorystyka, nowoczesne detale, a co najważniejsze - funkcjonalność i komfort użytkowania.    więcej »

ANDRZEJ FODER - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Andrzej Foder - projektant, nauczyciel, specjalista od męskiego stroju i mentor wielu adeptów sztuki projektowania ubioru. Jego kolekcja doktorancka zatytułowana „No 27. Znalazła inspirację w klasyce męskiej mody.  więcej »

 
BOSARI - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Kiedy przychodzi czas, że rozglądamy się za bardziej przygaszonymi kreacjami, Bosari zrywa z uniwersalną receptą na modę jesienno-zimową. Na pokazie zaprezentowała, jak z klasą zastąpić typowe dla tego okresu czernie i szarości. Jak odegrać pierwszoplanową rolę w ramionach listopadowego wiatru.  więcej »

EWA WAJNERT - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Torby Ewy Wajnert to  ręcznie robione pojedyńcze egzęplaże, wykonane z najlepszych gatunkow skór.Charakteryzuja się wyjatkowa dbałościa o szczegóły,zarazem cechuje je funkcjonalność czym zaskarbia sobie rzesze wielbicielek.Praca jej jest adresowana do kobiet ceniacych sobie orginalność i niepowtarzalność.Ewa Wajnert pracuje z dala od zgiełku w swojej pracowni pod Warszawa. O swoim projektowaniu mów i"Robię torby takie , jakie sama chciałabym nosić"  więcej »

MONIKA PTASZEK - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Monika Ptaszek od wielu lat buduje z nami historię wydarzenia WARSAW FASHION STREET. Jej pokazy za każdym razem zachwycają nie tylko ze względu na samą modę, nonszalancką, na wskroś współczesną i oryginalną, ale również przez dobór niezwykle wyjątkowych modeli.  więcej »

 
MONGREI - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Mongrei to luksusowa marka toreb i akcesoriów skórzanych. Wszystkie torby są w całości wykonywane ręcznie w Polsce, przez uzdolnionych kaletników pracujących w zawodzie od pokoleń, natomiast materiały wykorzystywane do produkcji są sprowadzane z najlepszych włoskich garbarni. Mongrei oferuję torby na każdą okazję - biznesowe kuferki, miejskie shopperki czy wieczorowe kopertówki. Przemyślany design uwzględniający do najdrobniejszych szczegółów funkcjonalność i komfort gwarantuje, że torby Mongrei są nie tylko wygodne i trwałe, ale stanowią również ozdobę nie mniejszą, niż luksusowa biżuteria. więcej »

NATALIA JAROSZEWSKA - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Tradycyjnie już na WARSAW FASHION STREET zobaczyliśmy kolekcję Natalii Jaroszewskiej.   więcej »

Kampania reklamowa Zayn Malik x Versus Versace
21 czerwca 2017, 02:06

Projektanci coraz częściej podejmują współpracę z artystami. Najchętniej swoje siły łączą jednak z muzykami.    więcej »

 
W najnowszej kampanii Dolce & Gabbana stawiają na Millenialsów
20 czerwca 2017, 02:06

Od kilku sezonów Dolce & Gabbana w swoim kampaniach reklamowych promują typowo włoską stylistykę. Przepych, dynamika, żywe kolory. To tylko kilka z charakterystycznych elementów domu mody. Stylizacje Dolce & Gabbana coraz bardziej kierowane są do młodszych odbiorców.   więcej »

Frontman Depeche Mode i Lucas Hedges w kampanii Dior Homme
14 czerwca 2017, 02:06

Projektanci mody coraz chętniej do współpracy nad kampaniami reklamowymi zapraszają aktorów i muzyków zamiast zawodowych modeli. Taka sytuacja często ma miejsce w Dior Homme. Na wcześniejszych sesjach zdjęciowych promujących kolekcje, mogliśmy zobaczyć między innymi A$AP Rocky, Boy Gorge, Robert Pattinson, Boyd Holbrook czy Rami Malek.    więcej »

Pedro Almodovar został twarzą Prady
13 czerwca 2017, 02:06

Pedro Almodovar to legendarny reżyser. Jest jedną z największych osobowości współczesnego kina. Jego filmy charakteryzują się pewnymi cechami. Sprawiają, że od razu rozpoznamy, że film został stworzony właśnie przez Almodovara. Estetyka wyrazistych kolorów, nietuzinkowe, wręcz przerysowane charaktery postaci, zwłaszcza kobiet. To właśnie one często odgrywają w jego filmach kluczowe role. Ma nawet swoje ulubione aktorki; Carmen Maura, Victoria Abril, Rossy de Palma.   więcej »

 
wybierz stronę