Felietony i Porady

Moda strona 5/35

Moda

Styl Francoise Hardy i Yé-Yé girls

2 lutego 2018, 03:02

Elegancja nigdy nie wychodzi z mody. Estetyka Yé-Yé girls (mało znana, ale ceniona grupa muzyków z lat 60.) przetrwała do dziś. Ich nonszalancja oraz gracja wciąż jest widoczna w nowoczesnym wizerunku francuskiego szyku. Wielu fashionistkom ten styl szybko się nie znudzi.  więcej »

WALERIA TOKARZEWSKA - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Waleria Tokarzewska Karaszewicz to projektantka która spaceruje w chmurach - odważna, twórcza, idąca pod prąd. Jej najnowsza kolekcja to hołd dla Domu Mody Polskiej i reinterpretacja ikonicznego stylu lat 80.  więcej »

NATALIA JAROSZEWSKA - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Tradycyjnie już na WARSAW FASHION STREET zobaczyliśmy kolekcję Natalii Jaroszewskiej.   więcej »

MONGREI - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Mongrei to luksusowa marka toreb i akcesoriów skórzanych. Wszystkie torby są w całości wykonywane ręcznie w Polsce, przez uzdolnionych kaletników pracujących w zawodzie od pokoleń, natomiast materiały wykorzystywane do produkcji są sprowadzane z najlepszych włoskich garbarni. Mongrei oferuję torby na każdą okazję - biznesowe kuferki, miejskie shopperki czy wieczorowe kopertówki. Przemyślany design uwzględniający do najdrobniejszych szczegółów funkcjonalność i komfort gwarantuje, że torby Mongrei są nie tylko wygodne i trwałe, ale stanowią również ozdobę nie mniejszą, niż luksusowa biżuteria. więcej »

 
MONIKA PTASZEK - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Monika Ptaszek od wielu lat buduje z nami historię wydarzenia WARSAW FASHION STREET. Jej pokazy za każdym razem zachwycają nie tylko ze względu na samą modę, nonszalancką, na wskroś współczesną i oryginalną, ale również przez dobór niezwykle wyjątkowych modeli.  więcej »

Kampania reklamowa Zayn Malik x Versus Versace
21 czerwca 2017, 02:06

Projektanci coraz częściej podejmują współpracę z artystami. Najchętniej swoje siły łączą jednak z muzykami.    więcej »

W najnowszej kampanii Dolce & Gabbana stawiają na Millenialsów
20 czerwca 2017, 02:06

Od kilku sezonów Dolce & Gabbana w swoim kampaniach reklamowych promują typowo włoską stylistykę. Przepych, dynamika, żywe kolory. To tylko kilka z charakterystycznych elementów domu mody. Stylizacje Dolce & Gabbana coraz bardziej kierowane są do młodszych odbiorców.   więcej »

 
Frontman Depeche Mode i Lucas Hedges w kampanii Dior Homme
14 czerwca 2017, 02:06

Projektanci mody coraz chętniej do współpracy nad kampaniami reklamowymi zapraszają aktorów i muzyków zamiast zawodowych modeli. Taka sytuacja często ma miejsce w Dior Homme. Na wcześniejszych sesjach zdjęciowych promujących kolekcje, mogliśmy zobaczyć między innymi A$AP Rocky, Boy Gorge, Robert Pattinson, Boyd Holbrook czy Rami Malek.    więcej »

Pedro Almodovar został twarzą Prady
13 czerwca 2017, 02:06

Pedro Almodovar to legendarny reżyser. Jest jedną z największych osobowości współczesnego kina. Jego filmy charakteryzują się pewnymi cechami. Sprawiają, że od razu rozpoznamy, że film został stworzony właśnie przez Almodovara. Estetyka wyrazistych kolorów, nietuzinkowe, wręcz przerysowane charaktery postaci, zwłaszcza kobiet. To właśnie one często odgrywają w jego filmach kluczowe role. Ma nawet swoje ulubione aktorki; Carmen Maura, Victoria Abril, Rossy de Palma.   więcej »

Nikt nie spodziewał się takiej współpracy - Burberry x Gosha Rubchinskiy
12 czerwca 2017, 02:06

Burberry to klasyka brytyjskiej mody. Projekty Goshy Rubchinskiy to typowa postsowiecka stylistyka. Te dwa domy mody połączyły siły i stworzyły wspólną kolekcję. Takiej współpracy chyba nikt się nie spodziewał.        więcej »

 
Gap walczy o równość w nowej kampanii reklamowej.
11 czerwca 2017, 02:06

Amerykańska marka Gap jest już dziś kultowa i nikomu nie trzeba jej przedstawiać. W latach 80. i 90. to właśnie ona dyktowała amerykanom trendy mody. Niestety od kilku lat można zaobserwować spadki sprzedaży ich produktów. Niepokojące są także wiadomości o kolejno zamykających się butikach. Gap postanowił zareagować. Do internetu trafiła właśnie nowa kampania reklamowa. Dzięki niej marka ma zamiar wrócić na piedestały.   więcej »

Veruschka została gwiazdą lookbooka Acne Studios Resort
7 czerwca 2017, 02:06

Kolekcje Resort coraz bardziej zyskują na znaczeniu. Projektanci i dyrektorzy kreatywni starają się, aby ich modelki zostały jak najdłużej w pamięci. Zazwyczaj to się udaje. Kiedy do internetu trafiają zdjęcia nowych talentów w lookbookach marki, fashioniści szaleją.    więcej »

ARKET - nowa marka H&M
5 czerwca 2017, 02:06

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale H&M to nie tylko sieciówka. Szwedzki brand ma także swoje odnogi, tak zwane “siostrzane marki”. Są nimi COS, Monki, & Other Stories, Weekday i Cheap Monday. W tym roku do tego grona dołączy kolejna marka, jaką będzie ARKET (co po szwedzkiego znaczy kartka papieru).     więcej »

 
wybierz stronę