Felietony i Porady

Moda strona 5/35

Moda

Tippi Hedren wystąpiła w magicznej kampanii Gucci

22 maja 2018, 03:05

Tippi Hedren to aktorka, którą znają wszyscy. Była największą gwiazdą horrorów Alfreda Hitchcocka. Znamy ją przede wszystkim z filmu “Ptaki”.  więcej »

ALEKSANDRA WIROSŁAWSKA - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Tworząc kolekcję PROJEKTANTKA myślała o kobiecie. Współczesnej, pewnej siebie i odnoszącej sukcesy. Punktem wyjścia do jej stworzenia stało się wyrażenie SPA i jego filozofia, która stawia na równowagę ciała i umysłu. To właśnie główne cechy kolekcji, zapewniającej komfort, odprężenie i doznania estetyczne. "KARNET DO SPA" to karnet do pełni szczęścia i realizacji marzeń współczesnej kobiety. Kobiety XXI wieku, która jest aktywna, posiada sprecyzowane wizje siebie i otaczającego ją świata.  więcej »

ANNA MARIA ZYGMUNT - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Łemkowyna” to damska kolekcja unikatowa na sezon wiosna/lato, inspirowana kulturą i ludowym strojem łemkowskim. Wykorzystano autorskie, naturalne tkaniny: ręcznie malowany len, haftowane sukno wełniane i bawełnę, wyroby na drutach i szydełku oraz plisy. Zdobienia i wykończenia zostały wykonane ręcznie. Autorskie akcesoria więcej »

AGATA KOSCHMIEDER X BOCA - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Najnowsza kolekcja to wynik współpracy ze znaną i cenioną projektantką Agatą Koschmieder. Inspirację na sezon jesień-zima 2017/2018 stanowiły światowe trendy mody oraz liczne podróże kreatorki. Dominujące motywy to: ciekawe formy, oryginalne konstrukcje, niesztandarowe łączenia tkanin ze skórą oraz niepowtarzalne kombinacje stylistyczne. Kolorystyka jest stonowana i przydymiona. W palecie znajdują się pudrowe beże, zgaszone odcienie niebieskiego, monochromatyczne szarości, butelkowe zielenie oraz klasyczna czerń. Najnowszą kolekcję wraz z szeroką gamą dodatków w postaci unikatowych skórzanych torebek i akcesoriów znaleźć można w pierwszym firmowym salonie BOCA przy ul. Pięknej 11 A w Warszawie. więcej »

 
LUCIA ALCAINA - POZO -WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Kolekcja mody inspirowana jest synestezją: percepcyjną anomalią, która powoduje zmieszanie zmysłów i wrażeń. ZŁOŻONE WZORY, drukowanie 3D, cięcie laserowe, dekonstrukcje. MIESZANE TEKSTURY TO CECHY CHARAKTERYSTYCZNE TEJ NIEZWYKŁEJ KOLEKCJI. więcej »

PRZEMYSŁAW GIBASZEWSKI - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Najnowszy, zupełnie odmieniony Nissan Micra zainspirował projektanta Przemysława Gibaszewskiego do stworzenia kolekcji. Co łączy modę i motoryzację? Wyraziste linie, ponadczasowa forma, intensywna kolorystyka, nowoczesne detale, a co najważniejsze - funkcjonalność i komfort użytkowania.    więcej »

HOJNATZKA - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Ręcznie plisowana wełna, biżuteria ze szkła akrylowego, awangardowe nakrycia głowy oraz dekonstrukcja to cechy charakterystyczne inspirowanej żeglarstwem i wertykalną formą latarni morskiej kolekcji "You talk too much".  więcej »

 
BOSARI - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Kiedy przychodzi czas, że rozglądamy się za bardziej przygaszonymi kreacjami, Bosari zrywa z uniwersalną receptą na modę jesienno-zimową. Na pokazie zaprezentowała, jak z klasą zastąpić typowe dla tego okresu czernie i szarości. Jak odegrać pierwszoplanową rolę w ramionach listopadowego wiatru.  więcej »

EWA WAJNERT - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Torby Ewy Wajnert to  ręcznie robione pojedyńcze egzęplaże, wykonane z najlepszych gatunkow skór.Charakteryzuja się wyjatkowa dbałościa o szczegóły,zarazem cechuje je funkcjonalność czym zaskarbia sobie rzesze wielbicielek.Praca jej jest adresowana do kobiet ceniacych sobie orginalność i niepowtarzalność.Ewa Wajnert pracuje z dala od zgiełku w swojej pracowni pod Warszawa. O swoim projektowaniu mów i"Robię torby takie , jakie sama chciałabym nosić"  więcej »

ANDRZEJ FODER - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Andrzej Foder - projektant, nauczyciel, specjalista od męskiego stroju i mentor wielu adeptów sztuki projektowania ubioru. Jego kolekcja doktorancka zatytułowana „No 27. Znalazła inspirację w klasyce męskiej mody.  więcej »

 
WALERIA TOKARZEWSKA - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Waleria Tokarzewska Karaszewicz to projektantka która spaceruje w chmurach - odważna, twórcza, idąca pod prąd. Jej najnowsza kolekcja to hołd dla Domu Mody Polskiej i reinterpretacja ikonicznego stylu lat 80.  więcej »

NATALIA JAROSZEWSKA - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Tradycyjnie już na WARSAW FASHION STREET zobaczyliśmy kolekcję Natalii Jaroszewskiej.   więcej »

MONGREI - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Mongrei to luksusowa marka toreb i akcesoriów skórzanych. Wszystkie torby są w całości wykonywane ręcznie w Polsce, przez uzdolnionych kaletników pracujących w zawodzie od pokoleń, natomiast materiały wykorzystywane do produkcji są sprowadzane z najlepszych włoskich garbarni. Mongrei oferuję torby na każdą okazję - biznesowe kuferki, miejskie shopperki czy wieczorowe kopertówki. Przemyślany design uwzględniający do najdrobniejszych szczegółów funkcjonalność i komfort gwarantuje, że torby Mongrei są nie tylko wygodne i trwałe, ale stanowią również ozdobę nie mniejszą, niż luksusowa biżuteria. więcej »

 
wybierz stronę