Felietony i Porady

4. urodziny SHOWROOM.PL

Dodano 22 stycznia 2016 06:01, przez Hubert Woźniak
4. urodziny SHOWROOM.PL

SHOWROOM.PL, polska platforma sprzedażowa, kończy cztery lata! To cztery długie lata promowania polskiej mody niezależnej i młodych projektantów, a od niedawna nie tylko w Polsce, ale i na terenie Niemiec. Z tej okazji w SHOWROOM.PL trwa tydzień urodzinowy z ogromnymi przecenami!

W dobie coraz większej mody na zakupy internetowe, platformy takie jak SHOWROOM.PL są szczególnie potrzebne i przez nas cenione. Tym bardziej, że SHOWROOM.PL stawia na modę niezależną i młodych, polskich projektantów, a od kilku miesięcy także na droższych twórców.

Z okazji czwartych urodzin zespół SHOWROOM.PL przygotował ciekawe zestawienie (tutaj), z którego dowiadujemy się m.in.: że było potrzeba 20 km materiału, aby uszyć wszystkie produkty dostępne na platformie, albo do zebrania wszystkich klientów SHOWROOM.PL pod jednym dachem potrzeba Stadionu Narodowego i jego trybun na kilkadziesiąt tysięcy gości.

Z naszej strony serdecznie życzymy platformie i całemu zespołowi SHOWROOM.PL dalszych sukcesów, kolejnych 4 lat, a najlepiej 100! I niech polska moda zawsze u Was króluje! Natomiast, naszych czytelników zachęcamy do zaglądnięcia na SHOWROOM.PL i skorzystania z imponujących przecen w czasie urodzinowego tygodnia.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !