Felietony i Porady

Moda strona 3/33

Moda

Rihanna zaprojektowała skarpetki ... z samą sobą

21 sierpnia 2017, 02:08

Rihanna zdobyła serca ludzi na całym świecie. Jedni kochają jej muzykę, a inni styl. Niezaprzeczalne jest, że czego się nie dotknie, przemienia się w złoto. Artystka oprócz śpiewania i bycia “it girl”, bardzo często projektuje. Na swoim koncie ma własne kolekcje dla takich marek jak MAC, Fenty Puma, Monolo Blahnik, River Island czy Chopard. Były już kosmetyki, buty, oraz biżuteria od Rihanny. Teraz nadszedł czas na ... skarpetki.   więcej »

ALEKSANDRA WIROSŁAWSKA - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Tworząc kolekcję PROJEKTANTKA myślała o kobiecie. Współczesnej, pewnej siebie i odnoszącej sukcesy. Punktem wyjścia do jej stworzenia stało się wyrażenie SPA i jego filozofia, która stawia na równowagę ciała i umysłu. To właśnie główne cechy kolekcji, zapewniającej komfort, odprężenie i doznania estetyczne. "KARNET DO SPA" to karnet do pełni szczęścia i realizacji marzeń współczesnej kobiety. Kobiety XXI wieku, która jest aktywna, posiada sprecyzowane wizje siebie i otaczającego ją świata.  więcej »

LUCIA ALCAINA - POZO -WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Kolekcja mody inspirowana jest synestezją: percepcyjną anomalią, która powoduje zmieszanie zmysłów i wrażeń. ZŁOŻONE WZORY, drukowanie 3D, cięcie laserowe, dekonstrukcje. MIESZANE TEKSTURY TO CECHY CHARAKTERYSTYCZNE TEJ NIEZWYKŁEJ KOLEKCJI. więcej »

WALERIA TOKARZEWSKA - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Waleria Tokarzewska Karaszewicz to projektantka która spaceruje w chmurach - odważna, twórcza, idąca pod prąd. Jej najnowsza kolekcja to hołd dla Domu Mody Polskiej i reinterpretacja ikonicznego stylu lat 80.  więcej »

 
EWA WAJNERT - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Torby Ewy Wajnert to  ręcznie robione pojedyńcze egzęplaże, wykonane z najlepszych gatunkow skór.Charakteryzuja się wyjatkowa dbałościa o szczegóły,zarazem cechuje je funkcjonalność czym zaskarbia sobie rzesze wielbicielek.Praca jej jest adresowana do kobiet ceniacych sobie orginalność i niepowtarzalność.Ewa Wajnert pracuje z dala od zgiełku w swojej pracowni pod Warszawa. O swoim projektowaniu mów i"Robię torby takie , jakie sama chciałabym nosić"  więcej »

BOSARI - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Kiedy przychodzi czas, że rozglądamy się za bardziej przygaszonymi kreacjami, Bosari zrywa z uniwersalną receptą na modę jesienno-zimową. Na pokazie zaprezentowała, jak z klasą zastąpić typowe dla tego okresu czernie i szarości. Jak odegrać pierwszoplanową rolę w ramionach listopadowego wiatru.  więcej »

PRZEMYSŁAW GIBASZEWSKI - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Najnowszy, zupełnie odmieniony Nissan Micra zainspirował projektanta Przemysława Gibaszewskiego do stworzenia kolekcji. Co łączy modę i motoryzację? Wyraziste linie, ponadczasowa forma, intensywna kolorystyka, nowoczesne detale, a co najważniejsze - funkcjonalność i komfort użytkowania.    więcej »

 
HOJNATZKA - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Ręcznie plisowana wełna, biżuteria ze szkła akrylowego, awangardowe nakrycia głowy oraz dekonstrukcja to cechy charakterystyczne inspirowanej żeglarstwem i wertykalną formą latarni morskiej kolekcji "You talk too much".  więcej »

ANDRZEJ FODER - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Andrzej Foder - projektant, nauczyciel, specjalista od męskiego stroju i mentor wielu adeptów sztuki projektowania ubioru. Jego kolekcja doktorancka zatytułowana „No 27. Znalazła inspirację w klasyce męskiej mody.  więcej »

NATALIA JAROSZEWSKA - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Tradycyjnie już na WARSAW FASHION STREET zobaczyliśmy kolekcję Natalii Jaroszewskiej.   więcej »

 
MONGREI - Warsaw Fashion Street 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Mongrei to luksusowa marka toreb i akcesoriów skórzanych. Wszystkie torby są w całości wykonywane ręcznie w Polsce, przez uzdolnionych kaletników pracujących w zawodzie od pokoleń, natomiast materiały wykorzystywane do produkcji są sprowadzane z najlepszych włoskich garbarni. Mongrei oferuję torby na każdą okazję - biznesowe kuferki, miejskie shopperki czy wieczorowe kopertówki. Przemyślany design uwzględniający do najdrobniejszych szczegółów funkcjonalność i komfort gwarantuje, że torby Mongrei są nie tylko wygodne i trwałe, ale stanowią również ozdobę nie mniejszą, niż luksusowa biżuteria. więcej »

MONIKA PTASZEK - WARSAW FASHION STREET 2017
23 czerwca 2017, 02:06

Monika Ptaszek od wielu lat buduje z nami historię wydarzenia WARSAW FASHION STREET. Jej pokazy za każdym razem zachwycają nie tylko ze względu na samą modę, nonszalancką, na wskroś współczesną i oryginalną, ale również przez dobór niezwykle wyjątkowych modeli.  więcej »

Kampania reklamowa Zayn Malik x Versus Versace
21 czerwca 2017, 02:06

Projektanci coraz częściej podejmują współpracę z artystami. Najchętniej swoje siły łączą jednak z muzykami.    więcej »

 
wybierz stronę