Felietony i Porady

Moda strona 2/35

Moda

Styl Francoise Hardy i Yé-Yé girls

2 lutego 2018, 03:02

Elegancja nigdy nie wychodzi z mody. Estetyka Yé-Yé girls (mało znana, ale ceniona grupa muzyków z lat 60.) przetrwała do dziś. Ich nonszalancja oraz gracja wciąż jest widoczna w nowoczesnym wizerunku francuskiego szyku. Wielu fashionistkom ten styl szybko się nie znudzi.  więcej »

Surrealistyczna kampania reklamowa KAS KRYST
14 września 2017, 03:09

Każda kolejna kampania reklamowa Kas Kryst jest coraz ciekawsza. Wydawałoby się, że nie może być lepiej, a jednak. Z każdym nadchodzącym sezonem polska projektantka zaskakuje. Ubrania Kas Kryst to już nie tylko minimalistyczne formy i czerń. W jakim kierunku tym razem podążyła jej wyobraźnia?   więcej »

Moc niedoskonałości w nowej kampanii reklamowej Diesel
11 września 2017, 03:09

Do internetu trafiła nowa kampania reklamowa marki Diesel. “Idź z wadą” to hasło ją promujące. Amerykański brand wielokrotnie w swoich kampaniach reklamowych udowadniał, że jest nietuzinkowy. Marka bardzo często jest przez to nazywana kontrowersyjną.   więcej »

VANS I KARL LAGERFELD ŁĄCZĄ SIŁY
31 sierpnia 2017, 03:08

PARYŻ, FRANCJA I COSTA MESA, KALIFORNIA. (31 sierpnia 2017) – Vans i KARL LAGERFELD z przyjemnością ogłaszają, iż już jesienią 2017 roku światło dzienne ujrzą efekty wyjątkowej kolaboracji – kapsułowa kolekcja Vans x KARL LAGERFELD. Składająca się z 12 modeli linia nadaje nową interpretację kultowym, klasycznym produktom marki Vans ukazując je przez pryzmat prestiżowego domu mody, co daje znakomity efekt. Projekty z kolekcji Vans x KARL LAGERFELD zostaną publicznie zaprezentowane po raz pierwszy na modowym show Bread & Butter w Berlinie trwającym od 1 do 3 września 2107 roku. Kolekcja trafi do globalnej sprzedaży      więcej »

 
Vans prezentuje nową jesienną kolekcję obuwia i odzieży All Weather MTE na sezon ‘jesień 2017’
29 sierpnia 2017, 03:08

W tym sezonie, Vans przedstawia nową kolekcję All Weather MTE, obejmującą obuwie i odzież dla kobiet i mężczyzn, odporną na trudne jesienno-zimowe warunki pogodowe. Kolekcję All Weather MTE charakteryzuje konstrukcja odporna na czynniki atmosferyczne, wbudowana w klasyczne modele marki Vans, przy zachowaniu ponadczasowej estetyki brandu.   więcej »

Kim Gordon zaprojektowała kolekcję dla &Other Stories
23 sierpnia 2017, 03:08

Sieciówka &Other Stories od zawsze miała swoją niszową estetykę. Niezaprzeczalnie wyróżniającą się na tle innych podobnych jej marek.    więcej »

Rihanna zaprojektowała skarpetki ... z samą sobą
21 sierpnia 2017, 02:08

Rihanna zdobyła serca ludzi na całym świecie. Jedni kochają jej muzykę, a inni styl. Niezaprzeczalne jest, że czego się nie dotknie, przemienia się w złoto. Artystka oprócz śpiewania i bycia “it girl”, bardzo często projektuje. Na swoim koncie ma własne kolekcje dla takich marek jak MAC, Fenty Puma, Monolo Blahnik, River Island czy Chopard. Były już kosmetyki, buty, oraz biżuteria od Rihanny. Teraz nadszedł czas na ... skarpetki.   więcej »

 
Odkrywamy trendy na nadchodzący sezon
18 sierpnia 2017, 02:08

Jak wynika z badań 60 procent zakupów w USA dokonywanych jest za pośrednictwem i z udzialem mediów społecznościowych. Chodzi tu przede wszystkim o Facebook, Pinterest, Twitter czy mniej znany w Polsce Polyvore, którego slogan brzmi bardzo wymownie - „odkrywaj, kupuj i pokaż swój styl”.   więcej »

Jeremy Scott zaprojektował buty dla UGG
16 sierpnia 2017, 03:08

Buty UGG albo się kocha, albo nienawidzi. Jedni uważają, że są najwygodniejsze ze wszystkich, jakiekolwiek mieli i noszą je nawet latem. Inni natomiast postrzegają je, jako  najbrzydsze buty na świacie.    więcej »

Jennifer Lawrence została gwiazdą wrześniowego Vogue
9 sierpnia 2017, 03:08

W ciągu całego roku najważniejszym wydaniem magazynu Vogue jest tak zwany “September Issue”. Magazyn jest wtedy obszerniejszy. Omawiane są w nim światowe trendy. Znajdziemy w nim także wiele felietonów i edytoriali. Jednak znaczną ilość stron biblii mody zajmują kosztowne reklamy.    więcej »

 
Cara Delevingne i Lily-Rose Depp w nowej kampanii Chanel
3 sierpnia 2017, 03:08

Co łączy Carę Delevingne z Lily-Rose Depp? Bardzo dużo, a przede wszystkim moda. Obydwie są top-modelkami i ikonami stylu. Kochają także kino. Zarówno Cara, jak i Lily-Rose mają na swoim koncie występy w różnych filmach. Obie dziewczyny przede wszystkim są muzami Karla Lagerfelda, dyrektora kreatywnego francuskiego domu mody Chanel. Teraz po raz pierwszy mamy okazję podziwiać obydwie modelki w najnowszej kampanii Chanel na sezon jesień/zima 2017/18.    więcej »

Sir Anthony Hopkins został twarzą Brioni
30 lipca 2017, 03:07

Sir Anthony Hopkins to wspaniały aktor, którego znamy między innymi z takich filmów jak “Milczenie owiec”, “Hannibal” czy “ Wichry namiętności”. To także kompozytor i malarz. Ostatnio artysta podjął nowe wyzwanie. Sir Anthony Hopkins wcielił się w rolę modela.    więcej »

Kosmici i potwory w najnowszej kampanii reklamowej Gucci
26 lipca 2017, 03:07

Gucci i science-fiction? Dokładnie tak. Najnowsza kampania włoskiego domu mody na sezon jesień-zima 2016/2017 inspirowana jest kultowymi filmami z rodzaju fantastyki naukowej z lat 50. i 60. Wielbiciele takiego kina będą usatysfakcjonowani. Na zdjęciach od razu możemy dostrzec elementy kojarzące się, chociażby z “Star Trek”.   więcej »

 
wybierz stronę