Felietony i Porady

Moda strona 16/35

Moda

Tippi Hedren wystąpiła w magicznej kampanii Gucci

22 maja 2018, 03:05

Tippi Hedren to aktorka, którą znają wszyscy. Była największą gwiazdą horrorów Alfreda Hitchcocka. Znamy ją przede wszystkim z filmu “Ptaki”.  więcej »

Kolekcja Kazar na Wiosnę/Lato 2016 pełna pozytywnej energii
29 lutego 2016, 01:02

Pomimo szaro-burej aury za oknem na światowych i lokalnych wybiegach czuć już wiosnę. Obowiązujące w tym sezonie trendy niosą ze sobą dużo dobrej energii. Think Pink, Red Hot, Blue Monday, Dream Catcher to tylko część tego, co znajdzie odzwierciedlenie już za chwilę na ulicach i salonach. Marka Kazar, jak zawsze w zgodzie ze światowymi trendami, oferuje w nowej kolekcji nie tylko niezwykłe wzory i kolory, ale zaskakuje lekkością i świeżością spojrzenia na to, co dziś modne.  więcej »

Wiosenny lookbook Redi Fashion
27 lutego 2016, 12:02

Nowy, wiosenno-letni lookbook marki Redi Fashion pełen jest nasyconych kolorów i energetycznych printów. W kolekcji znajdziemy zarówno eleganckie stroje, jak i bardziej casualowe propozycje, w których pojawia się dżins i miękkie dzianiny. więcej »

Maison Anoufa wiosna-lato 2016
21 lutego 2016, 02:02

We wtorkowy wieczór oczy wszystkich pasjonatów mody, gwiazd i dziennikarzy zwrócone były w jedno miejsce – warszawski hotel Bristol, gdzie swoją najnowszą, kolekcję wiosna-lato 2016 zaproponował francuski dom mody Maison Anoufa. więcej »

 
Mateusz Suda - artystyczny kwestionariusz
21 lutego 2016, 01:02

Mateusz Suda to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, polskich ilustratorów mody. Jego prace cieszą się uznaniem takich projektantów jak Marc Jacobs czy Italo Zucchelli. Twórczość Sudy jest emocjonalna, a ekspresyjna paleta barwa podkreśla ten stan. Mimo że większość jego prac jest ściśle powiązana z modą, to trafiają one do szerokiego grona odbiorców sztuki nowoczesnej.  więcej »

„Przyłapani na modzie” w styczniu
19 lutego 2016, 03:02

Nowy rok, nowe postanowienia i „przyłapani”, którzy już w pierwszym miesiącu 2016 roku wysoko postawili poprzeczkę. W styczniowej akcji dominowały czernie, beże i szarości, ożywione kolorowymi dodatkami. więcej »

Saint Laurent Paris Pre-Fall 2016
17 lutego 2016, 10:02

Od jakiegoś czasu chodzą plotki, że Hedi Slimane chce opuścić francuski dom mody Saint Laurent Paris. Sytuacja jest na tyle dziwna, że regularnie do sieci wypływają sprzeczne informacje. Sam projektant milczy na ten temat. Nie potwierdza, ani nie zaprzecza plotkom. Jednak kilka dni temu wydarzyło się coś zdumiewającego. Slimane złamał tradycję francuskiego domu mody i przeniósł pokaz Saint Laurent z Paryża do Los Angeles. więcej »

 
#HMlovesCoachella
16 lutego 2016, 10:02

Po raz kolejny marka H&M połączyła siły ze znanym na całym świecie festiwalem muzycznym Coachella, tworząc kolekcję dla dziewcząt i chłopców sygnowaną hasłem #HMLovesCoachella. Kolekcja łączy styl ‘w drodze’ z modą uliczną, a całość utrzymana jest w klimacie zabawy, swobody i przynależności do grupy. Kolekcja będzie mieć swoją premierę 24 marca w USA, Meksyku i Kanadzie oraz 31 marca globalnie na całym świecie.  więcej »

Magiczne domy światowych projektantów
10 lutego 2016, 06:02

Dla zewnętrznego obserwatora świat mody błyszczy luksusem, pięknem i niedostępnością. Skrajnie hermetyczne środowisko, które daje władzę, pieniądze i potęgę. Za dnia świecą triumfy na wybiegach najważniejszych tygodni mody świata, a wieczorem, gdy lampy gasną, a branża udaje się na krótki sen? Oni powracają do swoich domów, by nabrać sił przed kolejnym dniem rządzenia globalnym trendami. Ale jak wygląda ich sacrum, ostoja spokoju i duchowego wyciszenia? więcej »

David Beckham w nowej kampanii Modern Essentials dla H&M
3 lutego 2016, 01:02

Lider stylu David Beckham właśnie skończył zdjęcia do nowej kampanii reklamowej H&M, która rozpocznie się wiosną 2016 i będzie lansować kolekcję Modern Essentials selected by David Beckham.  więcej »

 
AWESOME. FURR
1 lutego 2016, 02:02

Polska moda młodymi stoi i basta. Tak można zdefiniować nadwiślańską branżę, w której nowe marki wyrastają jak grzyby po deszczu, zarówno w streetowej, jak i bardziej artystycznej odsłonie, co balansuje rynek i umożliwia klientom szeroki wybór. Jednym z ojczystych brandów jest krakowskie Awesome. sióstr Wieliczko z flagową linią płaszczy. więcej »

Kolekcja bielizny od Charlotte Olympia i Agent Provocateur
1 lutego 2016, 01:02

Brytyjska marka butów i akcesoriów, Charlotte Olympia, oraz jedna z najsławniejszych marek luksusowej bielizny, Agent Provocateur, wspólnie stworzyły kolekcję nawiązującą do złotej ery Hollywood. więcej »

Mocno seksualna kampania God Save Queens
1 lutego 2016, 01:02

God Save Queens zaprezentowała wiosenną kampanię, promującą najnowszą kolekcję marki. Autorką zdjęć do bardzo wyrazistej sesji jest Kimberley Gordon, współzałożycielka marki Wildfox. więcej »

 
wybierz stronę