Felietony i Porady

Zmarł Georg Michael

Dodano 25 grudnia 2016 02:12, przez Redakcja
Zmarł Georg Michael

Muzyk zmarł w swoim domu w Hampstead w Oxfordshire. Okoliczności śmierci Georga Michaela nie są w tym momencie znane. Rzecznik artysty poinformował, że George Michael –umarł w spokoju, w swoim domu.

Były wokalista zespołu Wham, z którym nagrał przeboje: Last Christmas, Wake Me Up Before You Go-Go i Careless Whisper zmarł 25 grudnia, wieczorem, w swoim domu w Hampstead w Londynie. Miał zaledwie 53 lata. Policja twierdzi, że traktują śmierć jako niewyjaśniona, ale nie było żadnych podejrzanych okoliczności.

Rzecznik w oświadczeniu napisał - "z wielkim smutkiem informujemy, że nasz ukochany syn, brat i przyjaciel George zmarł spokojnie w domu w okresie Bożego Narodzenia.Rodzina prosi, żeby jej prywatność była w tym trudnym momencie uszanowana".

George Michael ur. 25 czerwca 1963 w Londynie. Brytyjski piosenkarz, producent i kompozytor muzyki pop i soul pochodzenia greckiego.

Rozpoczął solową karierę duetem z Arethą Franklin, „I Knew You Were Waiting”. Następnie zaszokował publiczność piosenką i teledyskiem „I Want Your Sex”, promującym pierwszy solowy album, Faith, wydany w 1987 roku. Rozgłośnie radiowe zakazały emitowania utworu przed godz. 22:00, ale to nie przeszkodziło, aby stał się on wielkim przebojem.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !