Felietony i Porady

Ta suknia przejdzie do historii Cannes

Dodano 22 maja 2016 03:05, przez Hubert Woźniak
Ta suknia przejdzie do historii Cannes

To najgłośniejsza stylizacja z tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes (o którym przeczytacie tutaj). Od kilku dni, za sprawą czerwonej naked dress, Bella Hadid jest na językach całego świata, przebijając największe gwiazdy światowej kinematografii.

Od kiedy festiwale są organizowane, zawsze możemy zobaczyć gwiazdę ubraną w naked dress, czyli sukni, w której mało która część ciała jest zakryta, bądź, jak w przypadku Rihanny, sukienka jest przezroczysta.

Bella Hadid podbiła festiwal w Cannes za sprawą czerwonej naked dress od Alexandre’a Vauthiera. Modelka kusi prawie niezakrytym ciałem, a rozcięcie sukni, kończące się prawie na wysokości talii, tylko dodaje stylizacji pikanterii i mocno wyczuwalnej otoczki skandalu.

Jak Hadid wiła się i wdzięczyła do łaskawych obiektywów, a kontrowersja wystrzeliła w niebo, tak nie można ukryć, że wyglądała pięknie, przebijając wiele gwiazd z czerwonego dywanu. Być może wyuzdanie Hadid było na tyle olśniewające, że w końcu ktoś zapyta, kim ona tak naprawdę jest i co robi w Cannes?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !