Felietony i Porady

Sunday Fashion Brunch IV- relacja

Dodano 24 maja 2013 09:05, przez Redakcja
Sunday Fashion Brunch IV- relacja

Wielbiciele niestandardowych połączeń mody i sztuki spotkali się w ubiegłą niedzielę podczas czwartej edycji Sunday Fashion Brunch, w azjatyckiej restauracji Luminaa przy ul. Kupa 24.  Japońska wiosna została zinterpretowana w europejski sposób, skutkując elektryzującą mieszanką harmonijnego piękna i artystycznego szaleństwa.

Cykl wydarzeń organizowanych przez krakowską projektantkę Joannę Hawrot oraz stylistę fryzur Oskara Bachonia jest magnetyczny z wielu względów. Nie tylko pozwala on na osobisty kontakt z projektantami, oferuje zróżnicowany program artystyczny, ale także prowadzi do wyjątkowych na mapie Krakowa miejsc. Tym razem gościliśmy w wyróżniającej się designem na światowym poziomie restauracji Luminaa, gdzie mieliśmy okazję zapoznać się z obrazami krakowskiej artystki Maggie Piu, wysłuchaliśmy recitalu Anny Suder i Ignacego Matuszewskiego, a z niedzielnej sielanki wyrwał nas szaleńczy pokaz fryzjerski Oskara Bachonia strzygącego na żywo modelki.

Zaprezentowano najnowszą kolekcję Joanny Hawrot HIROKO, a także autorską linię torebek projektantki powstałą we współpracy z duetem MilliBag. Do dyspozycji zebranych gości były także specjalistki od zewnętrznego blasku, reprezentantki LADIES CLINIC kliniki medycyny estetycznej.
Brunch nie obył się bez orientalnych przystawek prosto z kuchni Luminaa, a także florystycznych cudów ze studio Tajemniczy Ogród, za sprawą których możliwa była symboliczna podróż do kraju kwitnącej wiśni.

Kolejna edycja już niebawem!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !