Felietony i Porady

Promocja książki Krzysztofa Łoszewskiego

Dodano 4 czerwca 2013 06:06, przez Redakcja
Promocja książki Krzysztofa Łoszewskiego

W eleganckim wnętrzu H15 Boutique Apartments, przy ul. Poznańskiej w Warszawie, odbyło się spotkanie promujące najnowszą książkę Krzysztofa Łoszewskiego "Smart casual. Męski styl". Łoszewski znany jest jako projektant, stylista, kostiumograf i dziennikarz, a jego kolejna już książka skierowana jest do mężczyzn poszukujących własnego stylu.

Autor sam przyznaje, iż nie jest to rzecz traktująca o modzie, lecz poradnik, który ma pomóc panom w tworzeniu swojego stylu i pokazać, na czym polega sztuka ubierania. "Angielskie słowo "smart" tłumaczymy jako - elegancki lub modny, a "casual" oznacza niedbały. Ubranie w stylu smart casual jest nie tylko modne, ale i eleganckie, traktowane z odrobiną nonszalancji, pewną dozą swobody, nigdy zbyt ostentacyjne" - pisze autor we wstępie książki.

Ponadto Łoszewski podzielił swoją publikację na 4 części - każda dotyczy innej pory roku. Opisuje również cztery typy sylwetek i wskazuje odpowiednie dla nich kroje. W poprzedniej książce "Dress Code. Tajemnice męskiej elegancji" panowie mogli poznać podstawy sztuki ubioru. W bardziej zaawansowanym "Smart Casual" autor pokazuje kolejne kroki w doskonaleniu stylizacji. Dodatkowo pojawiają się tu modowe spostrzeżenia znanych Polaków, którzy mogą pochwalić się wyczuciem stylu, m.in. Robert Kupisz, Robert Kozyra czy Marcin Prokop. Na spotkaniu pojawili się przyjaciele Łoszewskiego oraz kilka znanych twarzy, np. Hanna Bakuła, Joanna Klimas z córką Natalią, Ewa Wiśniewska, Dorota Soszyńska czy Anna Romantowska. "Poprzednia książka Krzysztofa miała już dwa wydania, a szykuje się trzecie, więc tej również wróżę sukces. Myślę, że ta książka bardzo przyda się Polakom. Kobieta może ją kupić mężowi i powiedzieć "zobacz idioto, tego się nie nosi!" - powiedziała z humorem Hanna Bakuła.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !