Felietony i Porady

Projektant polskiego pochodzenia podbija świat mody

Dodano 29 października 2018 03:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Projektant polskiego pochodzenia podbija świat mody

Marcell von Berlin to projektant mody, który szturmem podbija światowy rynek. Gwiazdy kochają jego kreacje. Teraz nadszedł czas, żeby usłyszała o nim cała Polska!

Marka Marcell von Berlin to ucieleśnienie mieszanki miejskiego stylu z klasycznym new lookiem. Najlepszym określeniem jest stwierdzenie Street Couture. Kobiece sylwetki łączą się ze sportowymi elementami oraz wyrafinowanymi wzorami, żeby ostatecznie uzyskać charakterystyczny styl, który wyznacza Marcell von Berlin. Projektant kładzie duży nacisk na geometryczne wzory oraz ostre linie. Każda kolekcja urzeka swoją doskonałą jakością tkanin oraz pierwszorzędnym wykonaniem.

Coroczna kolekcja haute couture to trzon marki Marcell von Berlin. Te kreacje odzwierciedlają wyjątkowe rzemiosło i ogromny talent projektanta. Jego sympatię do sukni można dostrzec w idealnie opracowanych, unikatowych, pojedynczych egzemplarzach, które regularnie zakładane są przez wielkie światowe gwiazdy na czerwony dywan i nie tylko. Kate Perry, JLo, Rihanna, Mariah Carey, Michelle Hunziker czy Alessandra Ambrosio to tylko garstka nazwisk gwiazd, które są wielkimi fankami kreacji Marcell von Berlin.

Marcell już jako dziecko odnalazł w sobie pasję do mody. Wszystko to za sprawą jego babci. W wieku siedmiu lat przeprowadził się do Nowego Jorku i tam studiował projektowanie mody w renomowanej szkole Parsons. Po studiach zdobył doświadczenie zawodowe u Michaela Korsa oraz Donny Karan. Ostatecznie w 2012 roku założył własną markę modową pod nazwą Marcell von Berlin z siedzibą oczywiście w Berlinie. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !