Felietony i Porady

Powstał film dokumentalny o Carze Delevingne - "The Cara Project".

Dodano 30 października 2016 02:10, przez Katarzyna Frąckowiak
 Powstał film dokumentalny o Carze Delevingne - "The Cara Project".

Cara Delevingne to top modelka, o której słyszał chyba każdy. Blondynka o nietuzinkowej urodzie skradła serca projektantów z całego świata. Zawsze uśmiechniętą chłopczycę pokochał świat mody. Współpracowała z takimi markami jak Burberry, Chanel, Moschino, Dolce & Gabbana, Fendi czy Stella McCartney. Pojawiała się na okładkach takich magazynów jak Vogue, Elle, Harper's Bazaar, Glamour, i-D, W magazine, LOVE, Interwiev i wielu innych. Chętnie współpracowała także z markami przy projektach. Stworzyła mini kolekcję torebek Mulberry sygnowaną swoim nazwiskiem, zaprojektowała ubrania dla nowojorskiej marki DKNY, czy chociażby wzięła udział w akcji charytatywnej Alexandra Wanga. 

Dziewczyny z każdego zakątka świata wzorują się na Delevingne. Świadczy o tym jej ogromna liczba followersów na Instagramie (prawie 35 milionów). Modelka często jest porównywana do Kate Moss. Kilkakrotnie pracowały razem na potrzeby kampanii reklamowych.
Pod koniec 2015 roku postanowiła odejść z modelingu. Tłumaczyła to tym, że świat mody źle na nią wpływa i po kilku latach pracy potrzebuje odpoczynku. Dziewczyna poszła w stronę aktorstwa. Zagrała między innymi w takich filmach jak: ,,Suicide Squad" czy ,,Paper Towns". 

Do internetu właśnie trafiła wiadomość, informująca o tym, że w przeciągu kilku najbliższych miesięcy będziemy mogli obejrzeć film dokumentalny o Delevinge. Jej historią zainteresowała się grupa Revolver Entertainment. W filmie zostało poruszonych wiele kwestii z życia Cary. Dowiemy się jak w tak krótkim czasie, osiągnęła tak wielki sukces oraz jak ciężko było jej podjąć decyzję o zrezygnowaniu z modelingu na rzecz filmu.

Jesteśmy bardzo ciekawi tego dokumentu!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !