Felietony i Porady

Nowy singiel Kasi Nosowskiej

Dodano 26 kwietnia 2018 03:04, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Nowy singiel Kasi Nosowskiej

Hey zawiesili działalność już jakiś czas temu. Jednak Kasia Nosowska nie daje o sobie zapomnieć i ciągle nas zaskakuje. Hitem Instagrama są jej absurdalne, prześmiewcze filmiki. Już niedługo na księgarnianych półkach znajdziemy jej książkę „A ja żem jej powiedziała". Nawiązuje ona do twórczości Instagramowej wokalistki.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Kasia Nosowska szykuje kolejna solową płytę. Wydała właśnie pierwszy singiel "Ja pas!”. Możemy obejrzeć już także klip, w którym artystka wcieliła się w rolę „bad girl”. Na ekranie artystka boksuje, robi groźne miny i… niszczy auto.

„Rok 2018, z różnych względów jest inny niż poprzednie. Hey odpoczywa, postanowiłam więc ten czas przeznaczyć na ruchy niepodległościowe. Prezentuję Wam dziś pierwszą piosenkę z płyty, która ukaże się jesienią. Tym razem zmieszam krew z Michałem FOX’em Królem, co oznacza, że słowa wystąpią w duecie z innymi niż dotąd dźwiękami. Starsza pani zaprasza do wyrażenia ekspresji poprzez ruch :)” - tak mówi o swoim singlu Kasia Nosowska.

Premiera  nowej płyty zaplanowana jest na jesień 2018 roku. 

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia singla Kasi Nosowskiej.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !