Felietony i Porady

Michelle Obama pojawiła się na okładce grudniowego Vogue US.

Dodano 15 listopada 2016 02:11, przez Katarzyna Frąckowiak
Michelle Obama pojawiła się na okładce grudniowego Vogue US.

Michelle Obama to kobieta ikona. Stylowa Pierwsza Dama, która skradła serca Amerykanów. Kobiety na całym świecie podziwiają jej styl oraz to w jak idealny sposób dobiera stroje do swojej sylwetki. Styliści oraz krytycy mody wielokrotnie zachwycali się jej nienagannymi stylizacjami. Michelle Obama to klasa sama w sobie.

W styczniu 2017 roku prezydencka para, po 8 latach opuszcza Biały Dom, ustępując miejsca nowemu prezydentowi. Z tej okazji Obama po raz trzeci pojawiła się na okładce grudniowego wydania magazynu Vogue US. Piękne zdjęcia wykonała niezwykle utalentowana Annie Leibovitz. Pierwsza Dama ma na sobie kreacje od Caroliny Herrery oraz Versace. Prezentuje się bardzo elegancko, ale zarazem kobieco.
Oprócz sesji zdjęciowej w magazynie pojawił się także wywiad. Michelle Obama opowiada o tym, jak wyobraża sobie życie po wyprowadzce z Białego Domu. Nie wyobraża sobie nieangażowania się w działalność społeczną. Powiedziała także, że wszystko, co robiła podczas prezydentury męża, było tylko i wyłącznie jej wyborem.


,,Będzie mi brakowało widoków z okien, ale uważam, że nadszedł na to najwyższy czas" – powiedziała Pierwsza dama.
Najbardziej podsomuwującym określeniem na temat Michelle Obamy jest nagłówek grudniowego Vogue US, który do nas wręcz krzyczy ,,Michelle Obama. Pierwsza Dama, w której zakochał się świat”.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !