Felietony i Porady

Kaia Gerber gwiazdą tygodni mody

Dodano 17 września 2017 03:09, przez Katarzyna Frąckowiak
Kaia Gerber gwiazdą tygodni mody

Podczas światowych tygodni mody modelki są niemalże tak samo ważne, jak kreacje, które prezentują na wybiegu. Działa to także w drugą stronę. To właśnie od tego, jaki projektant je zatrudni, zależy i rośnie ich popularność, a co za tym idzie ilość zleceń, takich jak np. sesje zdjęciowe, kampanie reklamowe, czy kolejne pokazy mody. 

Niezaprzeczalnie jedną z największych gwiazd modelingu na New York Fashion Week i London Fashion Week na sezon wiosna/lato 2018 jest Kaya Gerber, córka top modelki lat 90-tych, Cindy Crawford. Kaia dość wcześnie zaczęła swoją przygodę z modą. W wieku 14 lat pojawiła się solo na pierwszej okładce magazynu Pop Magazine. Następnie wzięła udział w sesjach zdjęciowych dla Vogue, Teen Vogue, Love czy CR Fashion Book. Brała także udział w kampaniach modowych takich projektantów jak Marc Jacobs, Miu Miu, Alexander Wang i wielu innych. Każda modelka marzy o takich osiągnięciach w tak młodym wieku.

Podczas pokazu mody Calvin Klein na sezon wiosna/lato 2018 w Nowym Jorku, o Kai Gerber zaczęto mówić jeszcze więcej. Nastolatka szła po wybiegu ubrana w czarno-białą koszulę, spod której wystawał niebieski golf i żółte spodnie z lampasami. Wtedy do  złudzenia przypominała swoją mamę, Cindy Crawford, która 26 lat temu wystąpiła w podobnej stylizacji w pokazie u Donny Karan.Jednak na tym nie koniec. Kaia wzięła również udział w innych pokazach mody podczas New York Fashion Week. Alexander Wang, Fenty x Rihanna, Coach 1941 oraz Marc Jacobs. 

Modelka wywołała kolejną sensację na trwającym London Fashion Week. Była gwiazdą na wybiegu brytyjskiego domu mody Burberry. W pokazie wziął także udział jej brat, Presley Gerber. Wyglądali fantastycznie. 

Na jakich pokazach i w jakich stylizacjach zaskoczy nas jeszcze córka Cind Crawford? Nie możemy się doczekać, żeby to zobaczyć!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !