Felietony i Porady

Forest Design - miłość do świata przyrody malowana na drewnie

Dodano 16 lipca 2018 02:07, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Forest Design - miłość do świata przyrody malowana na drewnie

Jak już niejednokrotnie podkreślaliśmy, na Instagramie możemy znaleźć niezliczoną ilość inspirujących, kreatywnych, pięknych, przepełnionych sztuką, wrażliwością na otaczający nas świat profili. 

Chciałabym przedstawić Wam niezwykle skromną i utalentowaną dziewczynę. Tworzy niezwykle bajeczne obrazy ukryte w drewnie. Jej profile społecznościowe możemy znaleźć pod nazwą Forest Design.

Kto to?

Ania, bo tak na imię ma właścicielka wyżej wspomnianych kont to przede wszystkim miłośniczka lasu, dopiero potem przedstawia się jako artystka oraz absolwentka Wydziału Leśnego.

Anna Kucharska pracuje z drewnem. Nazywa to przygodą, która dla niej zaczęła się tuż po studiach, kiedy pracowała w lesie. To właśnie wtedy postanowiła połączyć pasję artystyczną z tym wyjątkowym materiałem. Długo szukała swojej drogi, aby w końcu znaleźć tę właściwą.

Dzisiaj maluje w drewnie. Jej inspiracją jest świat przyrody. Na swoje prace przelewa miłość do lasu, jego niezwykłych mieszkańców, zmieniających się pór dnia i roku. Często wraca w nich do świata baśni i starych legend. To właśnie one, usłyszane w dzieciństwie teraz jej twórczości dodają magii i tajemniczości.

Zapraszamy do zapoznania się z przepięknymi pracami Forest Design. Zachwycą one zapewne nie tylko miłośników lasu, czy starych opowieści, pełnych magii i refleksji. Mogą się bowiem stać ozdobą niejednego domu, wprowadzając do niego niepowtarzalną atmosferę.

Więcej prac Forest Design można znaleźć na jej profilach społecznościowych.

www.forestdesign.pl

Fb: https://www.facebook.com/forestdesignanna

Instagram: https://www.instagram.com/forestdesign_pl

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !