Felietony i Porady

Dożywotnie kontrakty Lagerfelda z Chanel i Fendi

Dodano 11 października 2015 02:10, przez Hubert Woźniak
Dożywotnie kontrakty Lagerfelda z Chanel i Fendi

   W środę odbył się kolejny, wielki pokaz Chanel na sezon Wiosna/Lato 2015. Z tej okazji British Vogue opublikował fragment wywiadu przeprowadzonego z Karlem Lagerfeldem do listopadowego wydania magazynu. Projektant, bez cienia skromności, przyznał, że kontrakty z Chanel i domem mody Fendi ma podpisane do końca życia, a nie w myśl mu zrezygnowanie choćby dzień wcześniej.

            W wywiadzie Karl Lagerfeld podkreślił, że jest szczęśliwy z tego, co osiągnął i braku konieczności podejmowania walki z kimkolwiek. Nie czuję się zmęczony. Nienawidzę wolnych ludzi, są straszni, dodał mistrz.

            Od dawna budzi wielkie zdziwienie i zarazem podziw liczba przygotowywanych przez Lagerfelda kolekcji, których dla samego domu mody Chanel jest kilka w roku (co najmniej sześć), a do tego autorska marka i dom mody Fendi. Nie sposób zapomnieć o dodatkowych akcjach i kampaniach, w których projektant bierze udział, a ponadto przygotowuje wszystkie sesje i reklamy Chanel, osobiście stając za obiektywem.

            Mistrz zaznaczył, że ,,nie zadaje sobie pytań, lecz udzielam odpowiedzi. Jestem dobrze naoliwioną maszyną, która nie ma problemy z tworzeniem różnych kolekcji. Są we mnie co najmniej trzy osobowości”.

            Całość wywiadu z niewiarygodnym Karlem Lagerfeldem będzie można przeczytać w listopadowym wydaniu British Vogue.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !