Felietony i Porady

Cindy Crawford odchodzi na emeryturę

Dodano 1 lutego 2016 12:02, przez Hubert Woźniak
Cindy Crawford odchodzi na emeryturę

Po ponad 30 latach w branży, topmodelka, gwiazda, seksbomba i marzenie milionów mężczyzn na całym świecie, Cindy Crawford, odchodzi na emeryturę, ustępując miejsca swojej córce, Kai Gerber.

Od 17 roku życia Cindy Crawford pracowała w świecie mody, szczebel po szczeblu wspinając się na szczyt i zostając jedną z legend branży. Choć na swoim koncie ma niezliczoną ilość pokazów dla największych domów mody, takich jak Chanel, Dior, Calvin Klein, Dolce&Gabbana, czy Versace, to największą sławę przyniosły jej reklamy Pepsi oraz udział w sesjach nie tylko modowych. W tym czasie stała się seksbombą, której urok i legenda nie przeminęły do dziś.

Cindy Crawford przejdzie na emeryturę dokładnie w dniu swoich 50. urodzin, tj. 20 lutego 2016 r. Fani topmodelki nie powinni być smutni, ponieważ córka legendy, Kaia Gerber, już od pewnego czasu pracuje w modelingu, podbijając świat mody i serca coraz to nowych fanów. Bez wątpienia pomaga jej fakt, że jest skrajnie podobna do swojej mamy. Tymczasem jeszcze przez dwadzieścia dni możemy świętować niesamowitą karierę topmodelki.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !