Felietony i Porady

Cara Delvingne napisała książkę!

Dodano 20 marca 2017 02:03, przez Katarzyna Frąckowiak
Cara Delvingne napisała książkę!

Cara Delevingne to człowiek orkiestra. Została top modelką i muzą wielu światowych projektantów. Niejednokrotnie potwierdziła, że potrafi bardzo dobrze śpiewać. Ostatnio na ekranach mogliśmy podziwiać jej talent aktorski. Co dalej? Cara napisała książkę! Odkryła w sobie kolejną pasję?
Debiutancka książka Delevingne to nowela. Nazywa się „Mirror, Mirror”. Modelka pokazała jej szkic na swoim Instagramie. Fani nie mogą doczekać się, aż książka będzie dostępna w sklepach.
,,Mirror, Mirror” opowiada historię czworga przyjaciół. Red, Leo, Naima i Rose mają po szesnaście lat i próbują odpowiedzieć sobie na pytanie, kim są i gdzie jest ich miejsce na ziemi. Pewnego dnia, wszystko się zmienia… Co? Dowiemy się z książki!
„Osobiście jestem fanką postaci, które stworzyłam. Ich cechy i to, co reprezentują, jest interesujące. Ta nowela jest bardzo bliska mojemu sercu. Mogę powiedzieć, że zmieniła moje życie. Nie mogę doczekać się, aż będziecie mogli ją przeczytać”, mówi autorka.
Książką „Mirror, Mirror” będzie można kupić dopiero 5 października. Jest już jednak opcja „pre-order”, gdzie fani mogą zamówić swoją kopię. Kupicie książkę Cary Delevingne?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !