Felietony i Porady

Ludzie strona 9/20

Ludzie

Ora Studio - z miłości do jedwabiu

31 lipca 2018, 02:07

Ora Studio to nowa marka na polskim rynku modowym. Powstała niedawno, a już cieszy się wielką popularnością. Fashionistki oszalały na punkcie pięknych jedwabnych apaszek.     więcej »

Album z okazji dwudziestu lat Gisele Bündchen w branży
27 września 2015, 02:09

Z okazji dwudziestolecia swojej kariery światowej sławy modelka, Gisele Bündchen, wyda limitowaną edycję albumu ze zdjęciami, przedstawiającego jej drogę od Brazylii, po zostanie legendą branży. więcej »

,,Sophia Loren N°1” od Dolce&Gabbana, czyli niesamowity prezent na 81 urodziny gwiazdy
22 września 2015, 02:09

Duet projektantów Dolce&Gabbana sprawił legendarnej, włoskiej aktorce, Sophii Loren, nie lada prezent z okazji 81 urodzin: sygnowaną jej nazwiskiem szminkę z nowym i zarezerwowanym tylko dla ikony odcieniem jasnej wiśni. więcej »

Najlepiej opłacane modelki według Forbes
21 września 2015, 02:09

Magazyn Forbes opublikował listę najlepiej opłacanych modelek na świecie. A na szycie bez niespodzianki: Gisele Bündchen, która mimo przejścia na emeryturę, w ciągu roku zarobiła 44 miliony dolarów. A za nią długo, długo nic. więcej »

 
Ojciec Chrzestny 2.0 z Johnnym Deppem
17 września 2015, 02:09

Wytwórnia Paramount Pictures poinformowała, że Francis Ford Coppola rozpocznie pracę nad nową wersją legendarnego Ojca Chrzestnego. Jednak większe zdziwienie wywołała informacja, że 43 lata później odtwórcę roli Vita Corleone, Marlona Brando, zastąpi Johnny Depp. więcej »

Maja Salamon wśród pięćdziesięciu najlepszych modelek z całego świata.
13 września 2015, 02:09

Niedawno pisaliśmy o polskim modelu Dominiku Sadochu, który osiąga coraz większe sukcesy za granicą. Wiemy to dzięki prestiżowemu portalowi models.com , na którym znajdują się najważniejsze rankingi modeli i modelek z całego świata. Korzystają z niego wszyscy z branży.  więcej »

Beyonce została gwiazdą najważniejszego w roku wydania Vogue.
22 sierpnia 2015, 02:08

Wrześniowy amerykański Vogue to najważniejsze i najobszerniejsze wydanie w całym roku. Dlaczego? więcej »

 
Słodka moda
13 sierpnia 2015, 02:08

Centrum Warszawy, skrzyżowanie Marszałkowskiej z Koszykową, dokładniej – Plac Konstytucji. Siedzę na antresoli kawiarni w wyjątkowo, jak na tegoroczne lato, słoneczny dzień. Popijam kawę z zimnym mlekiem i kosztuję mus czekoladowy. Przede mną dwie eleganckie panie, matka i córka. W doskonale skrojonych kostiumach i złotej biżuterii stanowią o jakości lokalu, w którym jesteśmy. więcej »

Polski model Dominik Sadoch zdobywa coraz większe sukcesy za granicą.
9 sierpnia 2015, 02:08

Polskie modelki to nasze dobro eksportowe. Projektanci z całego świata rozchwytują nasze piękne, zgrabne dziewczyny. W wielu zagranicznych magazynach modowych widzimy polskie twarze.  więcej »

 Wnuczka Grace Kelly w amerykańskim Harper's Bazaar.
3 sierpnia 2015, 02:08

Grace Kelly była księżną Monako, wyjątkową aktorką, ale także ikoną stylu. Stylu, który do dziś pamiętamy i czasami nieświadomie kopiujemy. O jej wnuczce, Jazmin Grace Grimaldi ostatnio w mediach zrobiło się bardzo głośno. Wszystko spowodowane jest sesją zdjęciową, w której wystąpiła oraz udzielonym wywiadem dla amerykańskiego wydania magazynu Harper's Bazaar.Mimo, że w żyłach Jazmin płynie błękitna krew, jej życie nie przypominało historii księżniczek jakie możemy przeczytać w bajkach. Jej opowieść jest bardziej skomplikowana. Jazmin jest bowiem nieślubnym dzieckiem księcia Monako Alberta II, który miał romans z kelnerką Tamarą Rotolo. więcej »

 
Alexander Wang odchodzi z Balenciagi po trzech latach
31 lipca 2015, 02:07

Francuski holding Kering potwierdził od dawna pojawiające się plotki i obawy, że Alexander Wang, dyrektor kreatywny domu mody Balenciaga, nie przedłużył kontraktu i po trzech latach rozstaje się z prawie stuletnią marką. Jeszcze nie wybrano następcy Wanga. więcej »

Katy Perry zastąpi Lady Gaga w kampanii H&M
27 lipca 2015, 02:07

 W tym roku na gwiazdę swojej bożenarodzeniowej kampanii H&M wybrał Katy Perry.  W tej roli zastąpi ona ekscentryczną Lady Gaga. Zresztą zrobi to z wielką radością, bo jak sama mówi to dzięki H&M zbudowała swój styl jako nastolatka.  więcej »

Pierwsza linia ubrań od Taylor Swift
23 lipca 2015, 02:07

Jedna z najbardziej znany wokalistek na świecie, Taylor Swift, idzie za ciosem i zapowiada wypuszczenie na rynek zaprojektowanej przez nią linię odzieży. Premiera ubrań od Swift odbędzie się podczas jej listopadowej trasy koncertowej ,,The 1989 World Tour” w Chinach. więcej »

 
wybierz stronę