Felietony i Porady

Ludzie strona 6/20

Ludzie

"Whitney" - dokument o ikonie muzyki

4 lipca 2018, 03:07

6. lipca do kin trafi "Whitney" - film dokumentalny opowiadający o życiu wybitnie utalentowanej piosenkarki, Whitney Houston. Legendarna wokalistka zmarła 11 lutego 2012 roku.   więcej »

Klaudiusz Iciek
18 czerwca 2016, 02:06

Klaudiusz Iciek - twórca fryzur, projektant mody, założyciel i mentor Claudius Hair Tresser Academy. Artysta totalny. więcej »

Kobieca Natalia Jaroszewska
16 czerwca 2016, 02:06

Natalia Jaroszewska mieszka na Cyprze już od pięciu lat, lecz dopiero teraz zrealizowała tu pierwszą kampanię kolekcji lato 2016. "Do tej pory na Cyprze toczyło się jedynie moje życie rodzinne, dziś - rok po otwarciu pierwszego autorskiego Atelier w Larnace czuję się tu pewnie również zawodowo. O sfotografowaniu kolekcji na Cyprze marzyłam od dawna, ponieważ jak żadne inne miejsce uzupełnia się z moimi projektami". więcej »

JAAA! - kwestionariusz
15 czerwca 2016, 02:06

JAAA! to polski zespół grający muzykę elektroniczną. W jego skład wchodzą Miron Grzegorkiewicz, Marek Karolczyk i Kamil Pater. Ich brzmienie jest bardzo oryginalne, wręcz wyjątkowe. Można to nazwać transowym lotem w krainę wyobraźni. więcej »

 
Chi-Chi Ude - wywiad
8 czerwca 2016, 04:06

Chi-Chi Ude to artystka, która posiada dar łączenia prostoty z wyważoną ekstrawagancją. Najnowsza kolekcja Chi-Chi Ude to harmonijna gra kontrastujących barw i awangardowych wzorów, która przekształca klasyczne formy ubioru w pulsujące energią dzieła. więcej »

Zuza Seweryna Dolega - kwestionariusz
5 czerwca 2016, 02:06

Zuza Seweryna Dolega to drobna, nieśmiała dziewczyna, w której drzemią całe pokłady sztuki. Specjalizuje się w technice pirografii. Zapoczątkowała cykl prac fotograficznych o nazwie ,,Mikrorzeczy". Na zdjęciach pokazuje drobne przedmioty z życia codziennego, które możemy zmieścić w dłoni. One nas w pewien sposób nas definiują. więcej »

Kas Kryst - kwestionariusz
23 maja 2016, 03:05

Kas Kryst to jedna z najpopularniejszych polskich projektantek mody. Laureatka nagród K MAG, Milan Style Academy oraz Macademian Girl. Nominowana do SUPERHIRO, finalistka konkursu Złota Nitka. więcej »

 
Ta suknia przejdzie do historii Cannes
22 maja 2016, 03:05

To najgłośniejsza stylizacja z tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes. Od kilku dni, za sprawą czerwonej naked dress, Bella Hadid jest na językach całego świata, przebijając największe gwiazdy światowej kinematografii. więcej »

Natalia KOPIszka - kwestionariusz
1 maja 2016, 12:05

Natalia Kopiszka to utalentowana i bardzo skromna dziewczyna, która jest absolwentką Politechniki Krakowskiej (architektura krajobrazu) oraz Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. To artystka, która jest właścicielką marki Kopi. więcej »

Helen Bullock i Annabel Briens - artystyczny kwestionariusz
23 kwietnia 2016, 12:04

W poprzedni weekend, w gdyńskim centrum handlowym Klif odbyło się bardzo interesujące spotkanie z dwoma światowej sławy ilustratorkami mody, Helen Bullock oraz Annabel Briens. Całej imprezie towarzyszyła trwająca od pewnego czasu wystawa ,,Across Poland with best fashion illustrations Fall 2015-2016". Wzięło w niej udział 48 artystów z całego świata, a na czarnych ścianach i korytarzach wisiało 115 prac, które można było kupić. więcej »

 
Doskonała Magdalena Frąckowiak w letniej odsłonie dla Elle France
19 kwietnia 2016, 05:04

Uznawana za jedną z najlepszych topmodelek na świecie, Magdalena Frąckowiak, wystąpiła na okładce specjalnego wydania francuskiego ELLE oraz w sesji prezentującej trendy na sezon wiosna-lato 2016. więcej »

Mia Mandela - artystyczny kwestionariusz
11 kwietnia 2016, 02:04

O swoich pracach mówi, że jej pragnieniem jest, aby stworzyć coś intrygującego i niezapomnianego dla widza. ,,Ktoś kiedyś uświadomił mi, że moje prace posiadają swoisty archetyp kobiet i mężczyzn, w których widać nostalgię, siłę i tajemniczość", dodaje Agata Rek. więcej »

Mia Mandela - the questionnaire EN
11 kwietnia 2016, 02:04

Agata Rek is an architect but currently she owns One ImageNation, she specializes in portrait photography and fashion illustration. Mia Mandela (her pseudonym) travels and creates around the world. Currently she is residing in the state of Florida, when in 2014, the city of Miami invited her to participate in a collective exhibition for the best artists of the year. więcej »

 
wybierz stronę