Felietony i Porady

Ludzie strona 15/20

Ludzie

Benedict Cumberbatch uczy, jak zareagować na nieudany prezent

12 listopada 2018, 03:11

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już teraz kolorowe witryny sklepowe zapraszają nas do kupowania przeróżnych świątecznych produktów. Dzisiaj jednak nie o tym będziemy pisać.   więcej »

Buty sukcesu- LOFT 37
1 kwietnia 2014, 01:04

Pamiętam pierwsze nasze spotkanie na Mokotowskiej.Dwie młode kobiety pełne pomysłów. Skromny wernisaż i duże zaskoczenie. Już wtedy wiedziałam, że Joanna i Paulina odniosą sukces! więcej »

Ewa Błaszczyk „KOBIETĄ Z CHARAKTEREM 2013” d
26 marca 2014, 01:03

25 marca 2014 r. w Warszawie w Państwowym Muzeum Etnograficznym odbyło się uroczyste wręczenie nagród „KOBIETA Z CHARAKTEREM 2013”.W trzeciej edycji plebiscytu KOBIETA Z CHARAKTEREM nominowanych było 10 kobiet: Ewa Błaszczyk, Mirosława Kątna, Paulina Młynarska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Dorota Soszyńska, Ewa Wachowicz, Urszula Dudziak, Olga Morawska, Iwona Guzowska, Katarzyna Grochola. więcej »

Kit Harrington twarzą męskiej linii Jimmy’ego Choo
21 marca 2014, 01:03

Kit Harrington, znany z roli Jona Snow w Grze o Tron,  został twarzą męskiej kolekcji Jimmy’ego Choo.  Brytyjski aktor będzie reklamował pierwsze w historii męskie perfumy od Jimmy’ego Choo, a także buty, torby oraz okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn. Perfumy pojawią się w sklepach we wrześniu wraz  z całą kampanią. więcej »

 
André Leon Talley rozstał się z Numéro Russia
16 marca 2014, 01:03

André Leon Talley, jeden z najsławniejszych dziennikarzy modowych, zakończył współpracę z rosyjską edycją magazynu Numéro. Powodem odejścia była, jak wskazuje Talley, refleksja po reportażu Rachel Maddow o anty-homoseksualnym prawie w Federacji Rosyjskiej. więcej »

Wywiad z projektantem i pomysłodawcą toreb O bag- Emanule’m Magenta!
12 marca 2014, 01:03

Na punkcie toreb marki Fullspot- O bag, O pocket, O bag Beach, wykonanych z wyjątkowego tworzywa EVA oszalał cały świat. Torebki są nie tylko praktyczne, funkcjonalne i wręcz niezniszczalne, ale przede wszystkim przepiękne. Dodatkowo wyróżnia je możliwość samodzielnego komponowania- podstawy w bogatej ofercie kolorystycznej możemy łączyć z wieloma rodzajami uchwytów, nakładek, opasek i organizerów.Ojcem sukcesu toreb O bag jest ich projektant, Emanuele Magenta. Zadaliśmy mu kilka pytań, które nie tylko tłumaczą filozofię marki, ale również odkrywają tajemnicę, czego jeszcze możemy się spodziewać jeśli chodzi o ofertę Fullspot… więcej »

Alex Thomas i jego spacer po maszcie
6 marca 2014, 11:03

HUGO BOSS Spacer po maszcie:Widowiskowy wyczyn brytyjskiego żeglarza Alexa Thomsona więcej »

 
Dlatego Tomasz Ossoliński został mentorem w Project Runway?
1 marca 2014, 01:03

W debiutującej polskiej edycji talent show Project Runway mentorem dla młodych projektantów będzie Tomasz Ossoliński. Twórca stylowych i eleganckich garniturów szytych na miarę, od wielu lat z powodzeniem udowadnia, że krawiectwo i moda to prawdziwa sztuka. Spod jego ręki wychodzą projekty najwyższej klasy, których nie powstydziliby się najznamienitsi krawcy z Włoch. więcej »

Zmarła Beatrix Miller – legendarna naczelna British Vogue
26 lutego 2014, 01:02

W wieku 89 lat zmarła Beatrix Miller, legendarna redaktor naczelna British Vogue. więcej »

ODSZEDŁ PROFESOR JANUSZ STANNY - MISTRZ POLSKIEJ ILUSTRACJI
24 lutego 2014, 03:02

Profesor Janusz Stanny mistrz polskiej ilustracji, poeta, wieloletni pedagog akademicki. Twórca autorskich książek dla dzieci. Laureat niezliczonej ilości nagród krajowych i międzynarodowych. Człowiek z poczuciem humoru, inteligentnym dowcipem, pełen ciepła i optymizmu. Swoimi ilustracjami wychował całe pokolenia Polaków.  więcej »

 
Władysław Bartoszewski 92 urodziny!
20 lutego 2014, 01:02

Profesor Władysław Bartoszewski świętował w Kinie Atlantic swoje 92 urodziny. "Nie uważam się jeszcze za emeryta. Z emerytury wyciągnął mnie Donald Tusk w listopadzie 2007 roku, kiedy byłem w 86. wiośnie życia. No i zabrałem się do normalnej, pełnowymiarowej roboty. I co pewien czas zastanawiam się, kiedy iść na emeryturę. A ponieważ Niemcy, z którymi się spotykam, są dokładni, to pytają, kiedy przychodzi mój wiek emerytalny. Odpowiadam, że póki mam siłę, to pracuję, a jak poczuję, że pamięć mi nie dopisuje, to udam się na wcześniejszą emeryturę" - żartował Władysław Bartoszewski.  więcej »

Rocznica urodzin Jamesa Deana.
15 lutego 2014, 01:02

Kilka dni temu minęła rocznica urodzin Jamesa Deana, wspaniałego amerykańskiego aktora lat 50-tych. Zagrał między innymi w takich filmach jak `Na wschód od Edenu` czy `Buntownik bez powodu`. W 1956 otrzymał pierwszą nominację do Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. więcej »

Celebryci na etacie- Zofia Ślotała
12 lutego 2014, 01:02

"Przyszła do mnie, nie wiem skąd, zawróciła w głowie tak dokładnie; teraz rozumiem, to jest to. Jedna z nią noc i już przepadłem Zosia!... o Zosia! Patrzę wokoło i jest mi źle, coraz więcej widzę i jeszcze więcej. Muszę więc szybko z nią spotkać się, z Zosią życie będzie łatwiejsze. Zosia!... Teraz już bez niej nie mogę żyć. Wszystko, poza nią, jest nieważne; świat w kolorach daje mi, ja i ona już na zawsze.. Zosia!..." więcej »

 
wybierz stronę