Felietony i Porady

Nowy serial kryminalny od AXN - "Znaki"

Dodano 16 września 2018 02:09, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Nowy serial kryminalny od AXN - "Znaki"

„Znaki” to nowy serial kryminalny produkcji AXN Polska. Premiera pierwszego odcinka została zapowiedziana na 10 października 2018 roku. Serial będzie liczył 8 odcinków, których emisja odbędzie się w każdą środę o 22:00 na kanale AXN.

Wystąpią  w nim między innymi: Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Englert, Mirosław Kropielnicki, Andrzej Mastalerz, Mariusz Ostrowski, Rafał Cieszyński i Magdalena Żak.

Za reżyserię serialu „Znaki” odpowiadają Jakub Miszczak („Sprawiedliwi – Wydział kryminalny”) i Marcin Ziębiński („Kiedy rozum śpi”). Scenariusz napisali Błażej Przygodzki („Sprawiedliwi – Wydział kryminalny”), Paulina Murawska („Ultraviolet”) i Wojciech Miłoszewski („Wataha”). Za realizację odpowiada ATM Grupa.

Serial łączący w sobie elementy mystery i thrillera obyczajowego. W malowniczych plenerach Gór Sowich, w niewielkim miasteczku Sowie Doły zostaje zamordowana młoda studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo jest wielowątkowe, podąża w wielu kierunkach, ale niestety, sprawca mordu nie zostaje ujęty. Po latach, w tej samej miejscowości i podobnych okolicznościach dochodzi do kolejnej zbrodni. Tym razem rozwiązanie tej kryminalnej zagadki przypada w udziale komisarzowi Treli, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

AXN zaprezentowało dotychczas dwa teasery oraz jeden pełny zwiastun „Znaków”.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !