Felietony i Porady

Maroon 5 wystąpią w Polsce!

Dodano 4 września 2018 03:09, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Maroon 5 wystąpią w Polsce!

Fani amerykańskiego zespołu Maroon 5 długo czekali na ten moment. 

Zespół zagra koncert w Polsce. Już 6 czerwca 2019 roku grupa pojawi się na scenie Tauron Areny w Krakowie.

Maroon 5 nową trasę koncertową rozpocznie 19 lutego w Australii. Będzie to międzynarodowa trasa koncertowa zatytułowana „Red Pill Blues Tour”. W jej ramach grupa wystąpi także na jedynym koncercie w Polsce - 6 czerwca w krakowskiej TAURON Arenie.

Maroon 5 charakterystycznymi rytmami, ugruntowali swoją pozycję najdłużej utrzymujących się na szczycie gwiazd pop. Debiutancka płyta zatytułowana Songs About Jane, ukazała się w czerwcu 2002 r. i do dziś pozostaje najlepiej sprzedającym się albumem zespołu. Następnie grupa wydała jeszcze pięć płyt studyjnych.

Jako support przed Maroon 5 zagra zespół BeMy. Założyli go dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale ich rodzice pochodzą z Polski. W czerwcu 2013 r. wzięli udział w programie Must Be The Music Polska. Dostali się do finału i zajęli drugie miejsce. Od tamtego czasu wygrali kilka prestiżowych konkursów w Polsce – m.in. Top Trendy, Woodstock czy Jarocin. W ich muzyce słychać wpływy takich gatunków jak indie, francuskie electro czy blues.

Bilety na czerwcowy koncert można kupić na portalu livenation.pl. Ceny biletów zależnie od rodzaju miejsca kosztują od 199 zł do 800 zł.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !