Felietony i Porady

T-shirt Gucci

Dodano 30 maja 2017 02:05, przez Katarzyna Frąckowiak
T-shirt Gucci

Gucci jest jedną z najbardziej znanych, luksusowych marek na świecie. Alessandro Michelle, dyrektor kreatywny, tworząc kolejne kolekcje, w doskonały sposób potrafi łączyć historie z nowoczesnością.

Fashionistki bardzo szybko przejmują do swojej garderoby to, co stworzył mistrz. Ostatnio na profilach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, możemy zaobserwować, że “oszalały” na punkcie kultowego już dzisiaj t-shirtu z dużym logo Gucci. Stylistyka białej koszulki jest utrzymana w klimacie vintage. Zaprojektował ją sam Alessandro Michelle, który systematycznie obserwuje wszelkie trendy mody, jakie pojawiają się na Instagramie.

Biała koszulka z nadrukiem w czerwonym i zielonym kolorze swoim wyglądem nawiązuje do lat 80-tych i 90-tych. To właśnie wtedy najmodniejsze były ubrania, na których widniało duże logo brandu. Im większe, tym lepiej. To luksusowa wersja popularnych w tamtych latach koszulek. T-shirt z logo Gucci wygląda jak lekko sprany, co jeszcze bardziej nadaje mu charakteru lat 80-tych i 90-tych.

W butikach Gucci pojawiło się kilka wersji tej koszulki. Klasyczna, damska wersja kosztuje 590 dolarów, natomiast męska 420 dolarów. Z kolei za bluzę w bardzo podobnej wersji trzeba zapłacić aż 2600 dolarów.

Cena t-shirtu oraz bluzy zaprojektowanej przez Alessandro Michelle nie zraziła fanek mody. 

Najpopularniejsze blogerki publikują na Instagramie zdjęcia swoich stylizacji, łącząc koszulkę z ołówkowymi spódnicami, marynarkami oraz skórzanymi spodniami. 

Jak Wam podoba się kultowy t-shirt Gucci?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !