Felietony i Porady

Neverfull Bag od Louis Vuitton

Dodano 22 sierpnia 2015 02:08, przez Hubert Woźniak
Neverfull Bag od Louis Vuitton

Na świecie nie brakuje wszelkiego rodzaju torebek. Projektanci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych i wymyślniejszych modeli, ale rzadko które osiągają status kultowych. Na to miano torebka musi sobie zasłużyć swoją historią, wykonaniem, czy wszechobecnym czczeniem.

Dom mody Louis Vuitton wypuścił na rynek kilka modeli, które bez wątpienia albo inspirują do miana kultowych, albo już od dawna są określane w ten sposób. Jednym z nich jest legendarna Neverfull Bag. Paryskie dzieło, które jest jedną z najbardziej pożądanych toreb w historii i prawie najczęściej kopiowaną i podrabianą na świecie.

Neverfull jest dostępna w trzech rozmiarach (małym, średnim i dużym) i w kilku motywach kolorystycznych, m.in. w najsłynniejszym monogramie Canvas czy Damier. Uznawana jest za jedną z najbardziej wytrzymałych toreb na świecie, a wieloletni użytkownicy przyznają, że jest to torba nie do zdarcia. Jeżeli jednak uległaby uszkodzeniu, każdy posiadacz może skorzystać z serwisu napraw LV, gdzie bez problemu torba zostanie zreperowana lub wymieniona na nowy egzemplarz.

Choć Neverfull nie należy do najtańszych toreb na rynku, to wyłożenie ponad 1000 dolarów opłaci się przyszłemu właścicielowi – polityka LV zabrania wprowadzania wszelkich promocji czy obniżania cen produktów. To inwestycja na lata, torba na całe życie z gwarancją, że po miesiącu czy 10 latach nie będzie można jej kupić za 1/10 ceny lub niej. Neverfull i inne torebki LV tylko drożeją. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !