Felietony i Porady

Latte dla miłośniczek mody

Dodano 6 lipca 2017 04:07, przez Katarzyna Frąckowiak
Latte dla miłośniczek mody

Jak już wielokrotnie pisaliśmy Instagram to miejsce, w którym możemy znaleźć wszystkie najnowsze trendy. Tym razem górą ponownie są fashionistki. To one pokazują nam co w trawie piszczy, jeżeli chodzi o to, co wypada na siebie włożyć, gdzie wypada bywać, co w danej chwili jest “must have”.

Od dłuższego czasu w dobrym tonie jest zamieszczanie na Instagramie zdjęć kawy albo matchy. Te napoje są bardzo fotogeniczne i często pojawiają się w social media. Kubki z kawą można zobaczyć w najróżniejszych sytuacjach. W łóżku, tuż po przebudzeniu, w drodze do pracy czy po prostu na spotkaniu z przyjaciółmi.

Przyszedł czas na #designerlattes, czyli "markowe" latte z narysowanym na piance logo znanych projektantów. Wszystko zaczęło się od instagramowego profilu, a już wkrótce sklepu o nazwie Coffee'N Clothes. Jest on dedykowany miłośnikom kofeiny i luksusowych brandów. Założyciele profilu wymyślili hashtag #coffeenclothes, pod którym instagramowicze mogą dzielić się swoimi własnymi, kawowo-modowymi inspiracjami. W tym momencie po wpisaniu tego hashtagu, znajdziemy ponad 130 tysięcy zdjęć.

Na czym polega najnowszy trend?

Pod hashtagiem #Designerlatte znajdziemy zdjęcia kawy z  pianką, na której znajdują się loga znanych projektantów oraz domów mody. To idealna kawa dla wszystkich wielbicielek luksusowego świata mody. Na piance między innymi znajdziemy logo  Chanel, Gucci, Hermès, Yves Saint Laurent, Louis Vuitton czy popularne serduszko Comme des Garçons.

No cóż, jeżeli chcemy być na topie, musimy szukać nadzwyczaj uzdolnionego baristy, albo… trenować samemu.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !