Felietony i Porady

Czekolada przynosząca ulgę podczas miesiączki

Dodano 5 października 2017 03:10, przez Katarzyna Frąckowiak
Czekolada przynosząca ulgę podczas miesiączki

Bóle miesiączkowe to problem, z którym zmaga się większość kobiet na świecie. Radzą sobie z tym w różny sposób. Najczęściej jest to przyjmowanie silnych tabletek przeciwbólowych. Można jednak zrobić to w sposób bardziej naturalny, jedząc np. czekoladę czy budyń. Ulgę przynoszą także ciepłe okłady na brzuch. Niestety opychanie się kalorycznymi słodkościami nie wpływa dobrze na nasze zdrowie. Z pomocą przyszedł szwajcarski producent Chocolate mit Herz. 

Szwajcarski producent Chocolate mit Herz stworzył dealną czekoladę na bóle miesiączkowe. Składa się ona bowiem z siedemnastu leczniczych, alpejskich ziół. Ponadto 60% jej składników to kakao, które jest naturalnym afrodyzjakiem uwalniającym w ciele endorfiny. Czekolada nazywa się Frauenmond, co oznacza Księżyc Kobiety i nawiązuje do cyklu miesiączkowego. 

Jakie zadanie ma Frauenmond? Zjedzenie czekolady ma zapewnić nam dobry nastrój oraz złagodzić ból miesiączkowy. Producent poleca, aby rozpuścić ją w gorącym mleku albo upiec na bazie brownie. Czekolada jest bardzo smaczna i napewno przyniesie ulgę podczas ciężkich dni. Póki co czekolada pojawi się jedynie na półkach szwajcarskich sklepów.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !