Felietony i Porady

Peneolope Cruz jako Donatella Versace w kolejnym sezonie American Cirme Story

Dodano 24 maja 2017 02:05, przez Katarzyna Frąckowiak
Peneolope Cruz jako Donatella Versace w kolejnym sezonie American Cirme Story

American Crime Story to serial wyprodukowany przez Ryana Murphy, twórcy między innymi takich hitów telewizyjnych jak Glee czy American Horror Story. Każdy sezon American Crime Story opowiada inną historię. Obecnie trwają prace nad produkcją odcinków do trzeciego sezonem, który ma dotyczyć historii rodziny Versace. 

Historia rodziny Versace jest bardzo ciekawa. Była opisywana w wielu książkach biograficznych na całym świecie. Pisano w nich nie tylko o tworzonych projektach, czy tajemnicach włoskiego domu mody, ale także o wydarzeniach z prywatnego życia rodziny. 

Fabuła serialu ma się opierać między innymi na faktach dotyczących zabójstwa legendarnego projektanta mody Gianniego Versace przez Andrew Cunanana. Na razie wiemy tylko tyle, że serial będzie liczył 10 odcinków. W rolę Donatelli, siostry Gainniego, wcieli się piękna Penelope Cruz.

Donatella Versace to wyjątkowa osoba, która wywołuje wiele kontrowersji w świecie mody. Wynika to nie tylko ze względu na jej niesamowity talent, historię rodzinną, ale także ze specyficznego sposobu życia, jaki prowadzi. Obecnie projektantka jest wiceprezesem włoskiego domu mody Versace. 

U boku Penelope Cruz na ekranie pojawią się takie gwiazdy jak Edgar Ramirez, Darren Criss oraz piosenkarz Ricky Martin.  

Z niecierpliwością czekamy na emisję serialu!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !