Felietony i Porady

Netflix opublikował trailer filmu ,,War Machine" z Bradem Pittem w roli głównej.

Dodano 13 marca 2017 02:03, przez Katarzyna Frąckowiak
Netflix opublikował trailer filmu ,,War Machine" z Bradem Pittem w roli głównej.

W sieci pojawił się właśnie najnowszy zwiastun produkcji Netflixa ,,War Machine”. Stacja telewizyjna coraz częściej proponuje współprace sławnym gwiazdom. Teraz przyszła pora na Brada Pitta, który będzie odtwórcą głównej roli właśnie we wspomnianym filmie. W obsadzie znaleźli się również Topher Grace, Scoot McNairy, Emory Cohen, John Magaro, Anthony Michael Hall i Anthony Hayes.

Nowy film powstał na podstawie książki ,,The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan” autorstwa nieżyjącego już dziennikarza Michaela Hastingsa. Obraz miał być podobnie jak w książce satyrą opowiadającą o wojnie w Afganistanie oraz zuchwałym amerykańskim wojskowym, generale Stanleyu McChrystalu. Tymczasem scenariusz filmu uległ małym modyfikacjom. Nadal porusza temat amerykańskiej wojny w Afganistanie. Jest to pełna czarnego humoru opowieść wojenna, ale Bradowi Pittowi przypadła rola fikcyjnego generała Glenna McMahona. Bohater grany przez aktora wspina się po szczeblach kariery wojskowej. Nie oglądając się za siebie dąży do osiągnięcia zamierzonego sukcesu. Jednak jak to w życiu bywa, ma on kilka słabych punktów, które mogą mu w tym przeszkodzić.
Producentami filmu są Dede Gardner i Jeremy Kleiner z wytwórni Plan B oraz Brad Pitt. Producentem wykonawczym jest James Skotchdopole. Premiera filmu jest zaplanowana na 26 maja bieżącego roku. Oczywiście tylko w serwisie Netflix.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !