Felietony i Porady

Młodzi aktorzy ze ,,Stranger Things" współpracują z Nicolasem Ghesquièrem z Louis Vuitton.

Dodano 9 października 2016 02:10, przez Katarzyna Frąckowiak
 Młodzi aktorzy ze ,,Stranger Things" współpracują z Nicolasem Ghesquièrem z Louis Vuitton.

,,Stranger Things" to serial, który zdobył wielką popularność. Widzowie na całym świecie zakochali się w kryminalnej, nie co mrocznej historii science-fiction, rodem z lat 80-tych, a wyreżyserowanej przez braci Duffer. Każdy odcinek zapierał dech w piersiach. Świetna gra Winony Rider, jednej z głównych bohaterek, tylko to podsyca. Fani z niecierpliwością czekają na rozwój sytuacji i drugi sezon, który pojawi się w 2017 na Netflix.

Dzieci grające ,,Stranger Things" to prawdziwe gwiazdy. Wystąpiły w programie Jimmy'ego Fallon'a, pojawiają się na prestiżowych wydarzeniach, a ich konta na Instagramie mają co najmniej po milion obserwatorów. Świat mody również dostał bzika na ich punkcie. Niedawno do internetu trafiła oficjalna wiadomość, że Millie Bobby Brown, Caleb McLaughlin i Gaten Matarazzo razem z Nicolasem Ghesquièrem, dyrektorem kreatywnym francuskiego domu mody Louis Vuitton, razem pracują nad specjalnym projektem. Spoktanie zostało uwiecznione na Instagramowych profilach zarówno dzieciaków, jak i projektanta. Wszyscy są ubrani w stylu Louis Vuitton. Z ich twarzy tryska radość, a aktorzy wyglądają jak prawdziwi modele.
Co to będzie za projekt? Na razie nic nie wiadomo. Podejrzewamy jednak, że dzieciaki zostały zaproszene do wzięcia udziału w nowej kampanii marki. Byłby to strzał w dziesiątke. Z niecierpliwością czekamy na więcej detali!


Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !