Felietony i Porady

Młode Wilki wrócą. Jakimowicz: Przygotowujemy 3 część

Dodano 14 września 2017 03:09, przez Redakcja
Młode Wilki wrócą. Jakimowicz: Przygotowujemy 3 część

Młode Wilki wrócą. Jakimowicz: Przygotowujemy 3 część

Wypowiedź: Jarosław Jakimowicz, aktor.

Młode Wilki mają znów wrócić na ekrany. Jak mówi Jarosław Jakimowicz: "Przygotowujemy trzecią część Młodych Wilków z taką tak zwaną "original cast" z tą pierwszą obsadą. Aktorzy już nie są tacy młodzi i dlatego sam film też się zmieni. Jakie mają być nowe Młode Wilki?

Nowy film będzie nawiązaniem do Młodych Wilków ale sam jego tytuł się zmieni. Zniknie z niego wyraz "młode". - Tym razem w Młodych Wilkach zobaczymy Wilki. Tak więc już niech ci wszyscy, którzy się czepiają, że te Wilki nie są takie młode, niech się tym nie martwią. Film będzie się nazywał Wilki. My nie będziemy udawać młodych nastolatków i maturzystów, tak jak wtedy - mówi w newsrm.tv Jarosław Jakimowicz.

Wilki to będą eleganccy panowie przed pięćdziesiątką. W nowym filmie mamy zobaczyć aktorów znanych z pierwszej części. Teraz trwa kompletowanie obsady. - To jest takie fajne, że mam dużo znajomych, dużo się spotykam, dużo widzę i wszyscy są chętni. Naprawdę, to jest tak miłe, bo każdy mówi słuchaj, jak już będziecie robić pamiętaj jakiś epizod, jakieś coś. To świadczy o tym, że ten film jeszcze jakby nie nakręcony, już się cieszy popularnością. Młodzi i starsi aktorzy chcą w nim wziąć udział - dodaje Jarosław Jakimowicz.

Wilki mamy zobaczyć na ekranie w przyszłym roku. Najprawdopodobniej na wiosnę.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !