Felietony i Porady

"Isle of dogs" - nowy film Wesa Andersona

Dodano 4 maja 2017 02:05, przez Katarzyna Frąckowiak
"Isle of dogs" - nowy film Wesa Andersona

Wes Anderson to reżyser wywołujący skrajne emocje. Jego styl jest bardzo charakterystyczny. Jedni go kochają, inni nienawidzą. Symetria, pastelowe kolory, specyficzny klimat to tylko kilka z wielu charakterystycznych cech filmów Andersona. 

Fani Wesa Andersona z niecierpliwością czekali na nowy film mistrza. Reżyser jest nieprzewidywalny. Nigdy do końca nie wiadomo jaką historię nam pokaże. W końcu doczekaliśmy się konkretnych wiadomości.

Artysta zaczął pracę nad nowym filmem. Będzie to druga w jego karierze animacja po klatkowa. "Wyspa psów" ("Isle of Dogs") to historia opowiadająca przygody chłopca, który szuka zaginionego psa. Jak sam tytuł wskazuje, akcja toczy się na wyspie psów, w Japonii.  Inspiracją Andersona do stworzenia tej animacji były dzieła Akiry Kurosawy.

W “Wyspie psów” usłyszymy głosy ulubionych aktorów reżysera, których mogliśmy podziwiać w jego wcześniejszych produkcjach. Pojawią się między innymi Scarlett Johanson, Yoko Ono, Billa Murraya, Tildę Swinton i Edwarda Nortona. 

Dodatkową atrakcją produkcji jest zorganizowany przed kilkoma dniami konkurs, w którym nagrodą jest możliwość podłożenia głosu jednemu z bohaterów u dwudniowa obecność na planie w Londynie.

Jesteśmy bardzo ciekawi produkcji, zwłaszcza że pierwszy film animowany Wesa nominowany był do Oscara. 

Obejrzyjcie zapowiedź Wesa Andersona.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !