Felietony i Porady

Gąsiorowska, Preis, Dorociński i Olszówka na plakacie filmu „Plan B”

Dodano 14 grudnia 2017 03:12, przez Redakcja
Gąsiorowska, Preis, Dorociński i Olszówka na plakacie filmu „Plan B”

Gąsiorowska, Preis, Dorociński i Olszówka na plakacie filmu „Plan B”

„Prawdziwa miłość przychodzi, gdy się jej nie spodziewasz”, natomiast film „Plan B” trafi do kin 2 lutego. W nowym dziele Kingi Dębskiej w rolach głównych zobaczymy Kingę Preis, Romę Gąsiorowską, Edytę Olszówkę oraz Marcina Dorocińskiego (to jego kolejna współpraca z reżyserką – poprzednie „Moje córki krowy” obojgu przyniosły uznanie i zgromadził w kinach ponad 735 tys. widzów). W pozostałych rolach m.in. Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Gorol, Adam Cywka, Agnieszka Żulewska, Piotr Polak i inni. Dziś prezentujemy plakat filmu.

– Robiłam ten film z myślą o sobie. Ja właśnie taki film chciałabym zobaczyć. Wiem też, że będzie się podobał mojej siostrze, moim przyjaciółkom, znajomym, mam nadzieję mojej córce (uśmiech). Nie umiem robić filmu z myślą o potencjalnym widzu, którego nie znam. Sądzę, że „Plan B” spodoba się widzom „Moich córek krów”, ale nie tylko im. Myślę, że to szersza propozycja. Przecież to o miłości. – mówi Kinga Dębska.

– Kinga potrafi – być może dlatego, że studiowała w Pradze – opowiadać historie trochę czeskie, słodko-gorzkie, prawdziwe, jak w życiu. – podkreśla Marcin Dorociński.

W sieci jest już dostępny teledysk „Jeszcze w zielone gramy” – coveru utworu Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Darii Zawiałow, stworzonego specjalnie do filmu.

„Plan B” to film o miłości, pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), które dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Teaser filmu „Plan B”. Facebook: @filmplanb

„Plan B” powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej – autorki pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”.

PLAN B

W rolach głównych: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Gorol, Adam Cywka i inni
Reżyseria: Kinga Dębska
Zdjęcia: Andrzej Wojciechowski
Scenariusz: Karolina Szablewska
Producent: Robert Kijak
Producent wykonawczy: Kamil Przełęcki

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !