Felietony i Porady

Kultura - Film strona 18/29

Kultura - Film

Dzikie Róże

1 grudnia 2017, 03:12

„Dzikie róże” to historia kobiety, która musi dokonać bardzo trudnego wyboru życiowego. Jej sytuację dodatkowo komplikuje to, że żyje w małym, prowincjonalnym miasteczku, w którym bardzo trudno jest coś ukryć, a bardzo łatwo zostać osądzonym. więcej »

Nicolas Cage i Eva Mendes w najnowszym filmie Wernera Herzoga
18 sierpnia 2010, 07:08

Nicolas Cage, Eva Mendes oraz Val Kilmer wystąpią w najnowszym filmie Wernera Herzoga!   więcej »

Juliette Lewis – ze sceny rockowej znów na ekran!
17 sierpnia 2010, 08:08

Kto nie pamięta szalonej morderczyni z „Urodzonych morderców”, pięknej turystki z „Co gryzie Gilberta Grape'a?” czy stłamszonej przez brutalnego psychopatę dziewczyny z „Kalifornii”? We wszystkich tych rolach wystąpiła utalentowana aktorka Juliette Lewis, odnosząca także niemałe sukcesy jako rockmanka. więcej »

Patrick Wilson – filmowy dawca doskonały
15 sierpnia 2010, 02:08

Przystojniak znany z serialu „Anioły w Ameryce” oraz filmów „Małe dzieci” czy „Watchmen. Strażnicy” – Patrick Wilson, występuje teraz u boku Jennifer Aniston („Bruce Wszechmogący”, „Dorwać byłą”) w komedii „Tak to się teraz robi”, która na nasze ekrany wejdzie 20 sierpnia. więcej »

 
Premiera filmu "Projekt dziecko"
14 sierpnia 2010, 09:08

Są trzy rzeczy, które musi zrobić prawdziwy mężczyzna. Zasadzić drzewo, wybudować dom i spłodzić syna. A co jeśli mężczyzna nie może mieć dzieci? więcej »

Ostatni klaps na planie komedii „Śniadanie do łóżka”
12 sierpnia 2010, 08:08

Padł ostatni klaps na planie nowej komedii Krzysztofa Langa „Śniadanie do łóżka”. Dowiedz się komu poda śniadanie Tomasz Karolak! więcej »

Jennifer Aniston na imprezie zapłodnieniowej  
7 sierpnia 2010, 06:08

Kassie ma udane życie zawodowe. Bycie singielką bardzo jej odpowiada. Do szczęścia brakuje jej tylko dziecka. Do wyboru kandydata na dawcę podchodzi pragmatycznie, by w końcu znaleźć mężczyznę, który spełnia wszystkie wyśrubowane kryteria (Patrick Wilson). Wszystko ułożyłoby się doskonale, gdyby nie szalona impreza zapłodnieniowa, na której przez przypadek lekko neurotyczny przyjaciel Kassie – Wally  (Jason Bateman) ma wpływ na to, co dzieje się z cennym kubeczkiem podpisanym imieniem dawcy... więcej »

 
The Doors - Historia nieopowiedziana
6 sierpnia 2010, 06:08

Film, który wziął swój tytuł (When You’re Strange) z nawiązującego do stylistyki kabaretu przeboju The Doors, „People Are Strange”, jest chronologicznym zapisem narodzin kolejnych z sześciu przełomowych albumów studyjnych, nagranych w ciągu zaledwie pięciu lat oraz elektryzujących występów na żywo. Unikatowy materiał utrzymany w nurcie cinéma vérité przybliża realia ich twórczej współpracy oraz życia prywatnego. więcej »

''Paintball'' - najmocniejszy film wakacji
29 lipca 2010, 07:07

6 sierpnia na ekrany wchodzi ''Paintball'' - thriller twórców “Rec”, “Rec2” i “Kwarantanny”, w którym miłośnicy kina akcji znajdą nawiązania do klasyków gatunku: “Battle Royale”, “Nieuchwytnego celu”, “Hostelu” i “Predatora”. więcej »

Monica Bellucci znów czaruje – i to dosłownie!
23 lipca 2010, 06:07

Już niedługo, bo 30 lipca, ujrzymy pochodzącą z Umbrii piękną Włoszkę Monikę Bellucci – tym razem u boku Nicolasa Cage'a („Skarb narodów”) – w filmie  „Uczeń czarnoksiężnika”. więcej »

 
Reni Jusis, Paschalska i dziewczyńska przyjaźń
20 lipca 2010, 07:07

Dzwoneczek (głos Natalii Rybickiej) to pełna uroku wróżka z animowanego filmu „Dzwoneczek i uczynne wróżki”, który na nasze ekrany trafi 23 lipca. więcej »

4. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi
18 lipca 2010, 07:07

Inny świat – pod tym hasłem odbywać się będzie w tym roku 4. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. więcej »

''Czwarty stopień'' – recenzja filmu Olatunde Osunsanmi-ego
11 lipca 2010, 08:07

Recanzja filmu ''Czwarty stopień'' Olatunde Osunsanmi-ego. więcej »

 
wybierz stronę