Felietony i Porady

Kultura - Film strona 18/28

Kultura - Film

Młode Wilki wrócą. Jakimowicz: Przygotowujemy 3 część

14 września 2017, 03:09

Młode Wilki mają znów wrócić na ekrany. Jak mówi Jarosław Jakimowicz: "Przygotowujemy trzecią część Młodych Wilków z taką tak zwaną "original cast" z tą pierwszą obsadą. Aktorzy już nie są tacy młodzi i dlatego sam film też się zmieni. Jakie mają być nowe Młode Wilki?   więcej »

Premiera filmu "Projekt dziecko"
14 sierpnia 2010, 09:08

Są trzy rzeczy, które musi zrobić prawdziwy mężczyzna. Zasadzić drzewo, wybudować dom i spłodzić syna. A co jeśli mężczyzna nie może mieć dzieci? więcej »

Ostatni klaps na planie komedii „Śniadanie do łóżka”
12 sierpnia 2010, 08:08

Padł ostatni klaps na planie nowej komedii Krzysztofa Langa „Śniadanie do łóżka”. Dowiedz się komu poda śniadanie Tomasz Karolak! więcej »

Jennifer Aniston na imprezie zapłodnieniowej  
7 sierpnia 2010, 06:08

Kassie ma udane życie zawodowe. Bycie singielką bardzo jej odpowiada. Do szczęścia brakuje jej tylko dziecka. Do wyboru kandydata na dawcę podchodzi pragmatycznie, by w końcu znaleźć mężczyznę, który spełnia wszystkie wyśrubowane kryteria (Patrick Wilson). Wszystko ułożyłoby się doskonale, gdyby nie szalona impreza zapłodnieniowa, na której przez przypadek lekko neurotyczny przyjaciel Kassie – Wally  (Jason Bateman) ma wpływ na to, co dzieje się z cennym kubeczkiem podpisanym imieniem dawcy... więcej »

 
The Doors - Historia nieopowiedziana
6 sierpnia 2010, 06:08

Film, który wziął swój tytuł (When You’re Strange) z nawiązującego do stylistyki kabaretu przeboju The Doors, „People Are Strange”, jest chronologicznym zapisem narodzin kolejnych z sześciu przełomowych albumów studyjnych, nagranych w ciągu zaledwie pięciu lat oraz elektryzujących występów na żywo. Unikatowy materiał utrzymany w nurcie cinéma vérité przybliża realia ich twórczej współpracy oraz życia prywatnego. więcej »

''Paintball'' - najmocniejszy film wakacji
29 lipca 2010, 07:07

6 sierpnia na ekrany wchodzi ''Paintball'' - thriller twórców “Rec”, “Rec2” i “Kwarantanny”, w którym miłośnicy kina akcji znajdą nawiązania do klasyków gatunku: “Battle Royale”, “Nieuchwytnego celu”, “Hostelu” i “Predatora”. więcej »

Monica Bellucci znów czaruje – i to dosłownie!
23 lipca 2010, 06:07

Już niedługo, bo 30 lipca, ujrzymy pochodzącą z Umbrii piękną Włoszkę Monikę Bellucci – tym razem u boku Nicolasa Cage'a („Skarb narodów”) – w filmie  „Uczeń czarnoksiężnika”. więcej »

 
Reni Jusis, Paschalska i dziewczyńska przyjaźń
20 lipca 2010, 07:07

Dzwoneczek (głos Natalii Rybickiej) to pełna uroku wróżka z animowanego filmu „Dzwoneczek i uczynne wróżki”, który na nasze ekrany trafi 23 lipca. więcej »

4. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi
18 lipca 2010, 07:07

Inny świat – pod tym hasłem odbywać się będzie w tym roku 4. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. więcej »

''Czwarty stopień'' – recenzja filmu Olatunde Osunsanmi-ego
11 lipca 2010, 08:07

Recanzja filmu ''Czwarty stopień'' Olatunde Osunsanmi-ego. więcej »

 
Jenifer Aniston zakłada nietypową rodzinę
9 lipca 2010, 10:07

Po wielu innych kontrowersyjnych tematach, twórcy komediowi postanowili wziąć na warsztat sztuczne zapłodnienie. Za pomysłem na film „Tak to się teraz robi” (w kinach od 20 sierpnia) stoją specjaliści od trudnych kwestii ukazanych w ciepły, a jednocześnie niezwykle zabawny sposób – producenci znakomitych komedii „Mała miss” (Albert Berger i Ron Yerxa) oraz „Juno” (Nathan Kahane). S więcej »

Julia Kamińska w filmie Antonio Banderasa!
6 lipca 2010, 07:07

Wszystko za sprawą wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii animowanej ''Ryś i spółka'', która 30 lipca trafi na ekrany naszych kin. więcej »

Saga „Zmierzch”: Zaćmienie – zaczęło się!
1 lipca 2010, 02:07

Od wczoraj fani na całym świecie, w ponad 50 krajach, mogą oglądać trzecią część opowieści o wampirach. więcej »

 
wybierz stronę