Felietony i Porady

Kultura - Film strona 17/28

Kultura - Film

Powstał dokument o życiu Heatha Ledgera

13 kwietnia 2017, 02:04

"I am" to cykl epizodów dokumentalnych Spike TV. Dokumenty opowiadają historii znanych osób. Wcześniej widzowie mogli poznać bliżej takie osoby jak JFK Jr oraz aktora Chrisa Farleya.   23 kwietnia podczas Tribeca Film Festival premierowo zostanie pokazany „I Am Heath Ledger”. Następnie 3 maja dokument trafi do wybranych kin w USA, a później, 17 maja na antenę Spike TV. Premierę DVD wyznaczono na 23 maja. więcej »

„Święty interes”- recenzja filmu
31 sierpnia 2010, 11:08

Recanzja filmu „Święty interes” Macieja Wojtyszki. więcej »

Przegląd filmów dokumentalnych w kinie Iluzjon w ramach VII Festiwalu Kultury Żydowskiej
30 sierpnia 2010, 09:08

W dniach 1 – 5 września 2010 r. Iluzjon Filmoteki Narodowej zaprezentuje przegląd jedenastu filmów dokumentalnych obrazujących wielowiekową obecność społeczności żydowskiej na ziemiach polskich. więcej »

Kolejny sukces ''Chrztu'' Marcina Wrony
29 sierpnia 2010, 07:08

Laureat Srebrnych Lwów 35. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni znalazł się wśród filmów zakwalifikowanych do przeglądu podczas 35. Toronto International Film Festival (TIFF). więcej »

 
Paweł Małaszyński nie ma nic do ukrycia!
23 sierpnia 2010, 10:08

Jednym z najlepszych filmów Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zostały okrzyknięte „Skrzydlate świnie” w reżyserii Anny Kazejak („Oda do radości”). To w „Skrzydlatych świniach” Paweł Małaszyński pokazuje, że nie ma nic do ukrycia. Premiera najbardziej energetycznego filmu tej jesieni już 5 listopada! więcej »

Polskie akcenty na 26. Warszawskim Festiwalu Filmowym
21 sierpnia 2010, 08:08

W ubiegłym roku Warszawski Festiwal Filmowy dołączył jako trzynasty do elitarnej grupy festiwali filmowych, zaliczonej przez FIAPF (Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Producentów Filmowych) do kategorii „międzynarodowe festiwale konkursowe”. Obok WFF są w niej m.in. imprezy w Cannes, Berlinie, Wenecji, Locarno, czy San Sebastian. więcej »

Piękna Elena - nowa muza Pedro Almodovara
20 sierpnia 2010, 07:08

20 sierpnia na ekrany polskich kin wchodzi ''Wyspa zaginionych'' - thriller producentów ''Labiryntu Fauna'' i ''Sierocińca''. więcej »

 
Nicolas Cage i Eva Mendes w najnowszym filmie Wernera Herzoga
18 sierpnia 2010, 07:08

Nicolas Cage, Eva Mendes oraz Val Kilmer wystąpią w najnowszym filmie Wernera Herzoga!   więcej »

Juliette Lewis – ze sceny rockowej znów na ekran!
17 sierpnia 2010, 08:08

Kto nie pamięta szalonej morderczyni z „Urodzonych morderców”, pięknej turystki z „Co gryzie Gilberta Grape'a?” czy stłamszonej przez brutalnego psychopatę dziewczyny z „Kalifornii”? We wszystkich tych rolach wystąpiła utalentowana aktorka Juliette Lewis, odnosząca także niemałe sukcesy jako rockmanka. więcej »

Patrick Wilson – filmowy dawca doskonały
15 sierpnia 2010, 02:08

Przystojniak znany z serialu „Anioły w Ameryce” oraz filmów „Małe dzieci” czy „Watchmen. Strażnicy” – Patrick Wilson, występuje teraz u boku Jennifer Aniston („Bruce Wszechmogący”, „Dorwać byłą”) w komedii „Tak to się teraz robi”, która na nasze ekrany wejdzie 20 sierpnia. więcej »

 
Premiera filmu "Projekt dziecko"
14 sierpnia 2010, 09:08

Są trzy rzeczy, które musi zrobić prawdziwy mężczyzna. Zasadzić drzewo, wybudować dom i spłodzić syna. A co jeśli mężczyzna nie może mieć dzieci? więcej »

Ostatni klaps na planie komedii „Śniadanie do łóżka”
12 sierpnia 2010, 08:08

Padł ostatni klaps na planie nowej komedii Krzysztofa Langa „Śniadanie do łóżka”. Dowiedz się komu poda śniadanie Tomasz Karolak! więcej »

Jennifer Aniston na imprezie zapłodnieniowej  
7 sierpnia 2010, 06:08

Kassie ma udane życie zawodowe. Bycie singielką bardzo jej odpowiada. Do szczęścia brakuje jej tylko dziecka. Do wyboru kandydata na dawcę podchodzi pragmatycznie, by w końcu znaleźć mężczyznę, który spełnia wszystkie wyśrubowane kryteria (Patrick Wilson). Wszystko ułożyłoby się doskonale, gdyby nie szalona impreza zapłodnieniowa, na której przez przypadek lekko neurotyczny przyjaciel Kassie – Wally  (Jason Bateman) ma wpływ na to, co dzieje się z cennym kubeczkiem podpisanym imieniem dawcy... więcej »

 
wybierz stronę