Felietony i Porady

SOPHISTI POLECA SOPHISTI POLECA Praca w sophisti

Praca w sophisti

Nasza redakcja poszukuje osób do marketingu i reklamy.

Potrzebne są osoby z doświadczeniem w sprzedaży reklam w internecie.

Wymagania: Wymagane: min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży reklamy internetowej poparty sukcesami.

 Znajomość internetu, umiejętność prowadzenia negocjacji, nastawienie na osiągnięcie celu, dynamizm w działaniu i wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków: profesjonalne pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów w zakresie reklamy internetowej i produkcji wydarzeń.

Oferujemy:

- umowę zlecenie, umowę o pracę

- pensja + prowizja

- pracę w firmie która jest kreatywna

- możliwość rozwoju w strukturach firmy

Wyślij aplikację tytułując PRACA (cv i list motywacyjny) oraz swoje zdjęcie pod adres: redakcja@sophisti.pl

0
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl