Felietony i Porady

SOPHISTI POLECA SOPHISTI POLECA Już wkrótce - Śmierć Grubej Berty

Już wkrótce - Śmierć Grubej Berty

Już wkrótce w Empiku ukaże się niezwykła książka Agnieszki Czerwińskiej: " Śmierć Grubej Berty- czyli jak skutecznie zabić w sobie grubasa".To pierwsze w Polsce tak fenomenalna opowieść o tym jak to jest przez dwadzieścia lat być więźniem własnego ciała.

Ekshibicjonistyczna, prawdziwa i dramatyczna historia zmagania się ze swoją  słabością i grzechem obżarstwa. W tej książce nie ma ani jednego przepisu na dietę cud, ale za to jest skuteczny przepis na zmianę stylu życia, zwycięstwo nad sobą i sukces.

Zbiór felietonów pisanych jako pamiętnik "grubasa" w ciągu kilku lat jest lekturą obowiązkową dla wszystkich.Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w których dostęp do jedzenia jest nieograniczony, a wiedza na temat zdrowego stylu życia jest wciąż nikła.Warto wiedzieć, że to doprowadziło już 20% Polaków do "zguby otyłości", aż 18% dzieci w Polsce zmaga się z tym problem w najtrudniejszym dla siebie okresie dojrzewania.

Otyłość to brak akceptacji, miłości, swobody i poczucia własnej wartości. To gorzkie  doświadczenie dotyczy już milionów osób.

Agnieszka Czerwińska odkrywa karty swojego życia, bezwstydnie rozbiera się tylko po to, żeby pomóc i ostrzec przed koszmarem bezsilności wobec najgroźniejszego nałogu współczesnych czasów- jedzenia.

Tę książkę powinni przeczytać nie tylko ci co mają duży problem z nadwagą, ale także ci, którzy, od lat nie potrafią się pozbyć zbędnych kilku kilogramów. To również książka dla rodziców, którzy zaślepieni miłością nie dostrzegają, że ich pociechy mają problem, który przekłada się na ich egzystencje. Tak było z autorką książki.

Agnieszka Czerwińska ma 33 lata. Jest właścicielką i szefem agencji modelek Nowbody’s  Perfect. Z zawodu  jest fizykoterapeutą. Spróbowała niemal wszystkich diet, które okazały się w jej przypadku nieskuteczne. Sięgnęła również po najbardziej drastyczne sposoby i dwa razy otarła się z tego powodu o śmierć. Dopiero dramatyczny splot wydarzeń w życiu osobistym zmobilizował ją do rozsądku w odchudzaniu.   

 

Wydawnictwo SOPHISTI BOOKS 

Książka z cyklu Prawdziwe Historie

 

0
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl