Felietony i Porady

Mira Suchodolska Mira Suchodolska
Jestem świetnym dziennikarzem i jeszcze lepszym redaktorem. Znam się na socjologii, psychologii, makroekonomii, hotelarstwie (technik hotelarz primo voto), polityce. Pracowałam w Super Expressie, Newsweeku, Polsce the Times, Dzienniku Gazecie Prawnej (o radiu nie wspomnę). Umiem zarządzać zespołem i w miękki sposób wypruwać z niego flaki. Nawet jak zwalniam, to mnie lubią. Zarabiam na siebie od 18.r.ż. Cel: zarządzanie zespołem, który jest większy niż 100 osób (wyzwanie)

 
Jak się zadłużyć I nie zginąć

Jak się zadłużyć I nie zginąć

15 lutego 2013, 06:02

Oj, polały się moje łzy czyste, rzęsiste, rosiste (za przeproszeniem wieszcza). Wzięłam do łapy nożyczki, i to nie te maleńkie, do pazurków, tylko wielkie, mocne, krawieckie (ale o krawieckich będzie za chwilę). Wzięłam i zaczęłam ciąć, niczym Nożycoręki. Jedna karta, druga, trzecia… Ufff. Zostały dwie. Pierwsza do konta osobistego, z którego korzystam najczęściej, załatwiając wszystkie niezbędne finansowe sprawy.

czytaj dalej
Powieś się na choince, weź kredyt

Powieś się na choince, weź kredyt

13 grudnia 2012, 08:12

Ciesz się pożyczką bez odsetek… Pożyczka na Święta – 5000 zł na realizację marzeń… Zdobądź kredyt i pieniądze na gwiazdkę…

czytaj dalej