Felietony i Porady

Magdalena Milhoux Magdalena Milhoux
Z wykształcenia anglistka, z zamiłowania niepoprawna marzycielka , która swoje marzenia zaprzęga do tak ciężkiej pracy, że w końcu nie mają wyjścia i się spełniają. Kocha psy, książki, czereśnie, które zjada z pestkami i czerwone szpilki, których i tak nigdy by nie włożyła. Nie znosi hipokryzji i zaściankowości. Od marca pisze blog o wszystkim co Nią porusza. Fotografuje wszystko co popadnie, łącznie z samą sobą. Autorka książki, która jeszcze nie powstała. Mistrzyni prokrastynacji. Od sierpnia mieszka w Indiach, o czym też opowiada na swoim blogu. Dla Sophisti będzie pisać o różnych miejscach na Ziemi i o ludziach, którzy te miejsca zamieszkują. Historie prawdziwe, życie w różnych odsłonach, bez słodzenia, niepoprawnie, na jawie...

 
Niecierpliwa baba, czyli co nie przystoi gościowi w obcym kraju...

Niecierpliwa baba, czyli co nie przystoi gościowi w obcym kraju...

12 lutego 2013, 08:02

Radom ma, podobno, swoją chciwą babę .Hajderabad mu najwyraźniej pozazdrościł i na świat wydał własną babę, wprawdzie nie chciwą, ale upierdliwie niecierpliwą.

czytaj dalej
Bade din ki badhai ho!

Bade din ki badhai ho!

22 grudnia 2012, 06:12

Boże Narodzenie... Wspólne świętowanie człowieczeństwa. Przesłanie miłości, tolerancji i braterstwa, które okrąża świat. W swojej podróży nie omija także Indii. Dla 25 milionów chrześcijan w tym kraju to najważniejsze święto w roku.To także święto narodowe, którym cieszą się wyznawcy inych religii.

czytaj dalej
Pokusa jest kobietą...

Pokusa jest kobietą...

30 listopada 2012, 06:11

"Muśnięcie sukni kobiety czystej daje radość żywszą niż posiadanie kobiety łatwej" Jan Jakub Rousseau

czytaj dalej
Ile jest Indii w Indiach ?

Ile jest Indii w Indiach ?

22 listopada 2012, 09:11

Ile jest Indii w Indiach? Żyjemy w wieku, który należy do środków masowego przekazu. Intenet, radio, telewizja , prasa, a nawet literatura, kształtują nasz światopogląd. Poza własną miękką kanapą, albo wygodnym fotelem, nie musimy nigdzie bywać, żeby popatrzeć, poczytać, posłuchać i wyrobić sobie opinię na temat, który nawet nas nie dotyczy.

czytaj dalej