Felietony i Porady

Katarzyna Frąckowiak Katarzyna Frąckowiak Kreatywne sposoby wprowadzenia roślin do domu

Kreatywne sposoby wprowadzenia roślin do domu

Kwiaty są istotną częścią każdego domu. Dekorowane nimi otoczenie, jest wypełnione pozytywnym klimatem i niesamowitą energią. Kwiaty zawsze tworzą wyjątkową elegancję w każdym miejscu, niezależnie czy jest to pokój dzienny, jadalnia czy kuchnia. 

Wprowadzenie roślin do domu nie jest jednak takie proste, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim należy się zastanowić, gdzie je umieścić tak, aby nie zakłócić wystroju wnętrza. Znaleźliśmy propozycje, w których rośliny domowe będą wyglądały jak pełne stylu i klasy.

Mogą to być na przykład schody, na których odpowiednio poustawiane kwiaty będą wyglądały oszałamiająco. Jeżeli umieścimy je w donicach, które stylem pasują do wystroju wnętrz, będzie to już rewelacja.

Kwiaty możemy ustawiać także na stołach, szafkach i parapetach. Kiedy natomiast zabraknie nam miejsca, a swemu wnętrzu chcemy dodać naturalnego piękna, wystarczy je powiesić. Zajmują one wówczas mniej miejsca i można je przenosić.

Temu, że rośliny domowe wnoszą w nasze życie świeżość i spokój nie można zaprzeczyć. Jednak jak wcześniej wspomniałam, sztuką jest, aby umieszczone w domu współgrały z ogólnym wystrojem i stylem naszego domu.

 W galerii znajdziecie Państwo nasze propozycja na instalacje roślin domowych w naszym otoczeniu.

33
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !